Skupina Wohnout letos znovu míří do divadel

  • Skupina Wohnout letos znovu míří do divadel
    • 02.10.2017
    • Tisk

    Skupina Wohnout se opět odpojí od elektrických aparátů a s unplugged tour míří do divadel napříč Českou republikou. Kapela představí všechny nejzásadnější hity v upravených akustických podobách. Přiveze také scénu, která táborákovou atmosféru navodí i v divadle.

    Sdílejte článek:

"Jsme hlasitá kapela a rádi děláme svými nástroji hluk. Jenže občas se nám zasteskne po klidu nástrojů akustických a zamíříme cvičit k táboráku. Tahle unplugged šňůra je naší již několikátou a já myslím, že už jsme tady v kramflecích trošičku pevnější než na začátku,“  komentuje zpěvák Honza Homola.

Wohnouti si dali na setu záležet, krom hosta si vozí i zcela pro ně netradiční nástroje.

Diváci se tak mohou těšit například na hru na valchu. Bubeník se učí na harmoniku a basák si do dodávky přibalil kontrabas.  

Předkapelami budou Lety Mimo, PayaNoia nebo Snap Call.

Jako host se už tradičně na všech štacích předvede houslista Vojta Lavička.

"Jsem rád, že mě moji bílí bratři opět vezmou na tour, bude to už potřetí. Jinak mám z nich ale i respekt, kromě toho, že jsou výborní muzikanti, jsou také špička v paření, takže měsíc před šňůrou začnu i v tomto ohledu trénovat, abych Romům neudělal ostudu,“ tvrdí Lavička.

Zkontrolovat, zda se neplete, můžete na čtrnácti štacích.

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.