Program Malostranské besedy je přepestrý

  • Program Malostranské besedy je přepestrý
    • 05.09.2017
    • Tisk

    Nesmutněte, že končí léto a zajděte do pražské Malostranské besedy na některý ze zářijových koncertů. Přivítají vás Robert Křesťan, Votchi nebo Špuntkvaně. Naplánovaná je i řada křtů nových desek, které budou probíhat v průběhu celého měsíce.

    Sdílejte článek:

A nebudou samozřejmě chybět ani pravidelné díly oblíbeného Barování se Sandrou Novákovou a Filipem Rajmontem a také talk show 7 pádů Honzy Dědka

"V první půlce září přivítáme Roberta Křesťana a Druhou trávu. Jsou to zkušení a ostřílení muzikanti, kteří vždy potěší fanoušky. A my jsme proto rádi, že jsou našimi pravidelnými hosty," zve mluvčí Malostranské besedy Tomáš Kopečný.

Z programu se můžete těšit na skladby z nejnovějšího alba Pojďme se napít, ale dojde samozřejmě i na starší hity z jejich rozsáhlého folk-rock-bluegrassového repertoáru.

V září proběhne i několik křtů nových alb.

Konkrétně dojde na tyto interprety: folk-blueový Smutný Slymák, folkovou Dagmar Voňkovou a Jiřího Smrže, pop-rockovou formaci Jefferson, šansoniérku Zlatku Bartoškovou, akustické Deepers a folk-rappera Vojtaana.

Mimo nich vystoupí také Votchi a Špuntkvaně.

www.malostranska-beseda.cz

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.