Madonna se přestěhovala z USA do Portugalska | ABradio.cz

Madonna se přestěhovala z USA do Portugalska

  • Madonna se přestěhovala z USA do Portugalska Fotogalerie (38)
    • 06.09.2017
    • Tisk

    Popová královna Madonna se přestěhovala. Sama to oficiálně potvrdila na Instagramu, kam napsala, že se přesunula ze Spojených států amerických do Portugalska. 

    Sdílejte článek:

Náročné stěhování zpěvačka zvládla v průběhu letošního léta.

Portugalský magazín Visao minulý měsíc napsal, že Madonna v zemi získala daňové identifikační číslo, aby tam mohla podnikat.

Podle sobotního vyjádření popové star na socilní síti je stěhování dokonáno a ona si teď už užívá nový domov v portugalském hlavním městě Lisabonu.

Madonna taky přidala fotku několka pánví, které visí ze stropu její nové úchvatné kuchyně.

Zpěvačka opustila rodné město Michigan koncem sedmdesátých let minulého století a přes čtyřicet let byl jejím domovem americký New York.

Do Portugalska se zamilovala, když tam v roce 2004 koncertovala, a z nového domova plánuje tvořit inspirující umělecká díla. 

"Energie celého Portugalska je tak inspirující. Cítim se tu velmi kreativní a plná života a těším se, že tu budu pracovat na mém filmu Loved a také na nové muzice. Začíná se psát nová kapitola knihy mého života. Je čas ovládnout svět z jiného strategického bodu," uvedla s nadšením.

Madonna se z New Yorku do Lisabonu přestěhovala spolu se čtyřmi adoptovanými dětmi z Malawi.

Kromě Davida a Mercy, které přijala za vlastní v letech 2006 a 2009, letos v únoru rozšířila rodinu o dvě holčičky, dvojčata.

Už teď je zjevné, že se i dětem bude v nové zemi líbit. Jedenáctiletý David údajně složil testy a byl přijat do mládežnické akademie fotbalového klubu Benfica Lisabon

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.