Vypsaná Fixa prý bude na turné číst a hrát

  • Vypsaná Fixa prý bude na turné číst a hrát
    • 04.09.2017
    • Tisk

    Skupina Vypsaná fiXa v uplynulých dnech pořídila videoklip k písni "Robí Valentýn" z aktuálního alba "Tady to někde je". Desku představila v únoru a absolvovala k ní první část turné. V květnu album proměnila v bílý vinyl. Druhá část koncertů startuje 27. října.

    Sdílejte článek:

Robí Valentýn je po písni Limity druhým singlem ze zmiňovaného alba.

Klip vznikl v mladé a progresivní produkci AZN KRU.

Režisér Tomáš Bláha k natáčení řekl: "Myslím, že každý měl v sobě v určité životní etapě svého Robího a možná i proto my byla tahle píseň hned tak blízká. Bavila mě jak zvukem, tak ´snově opilou´ atmosférou. Hlavní hrdina vlastně nechce nic víc, než lásku, ke které ale cesta nebejvá vždycky jednoduchá. Celý klip se natáčel dva a půl dne a vlastně to bylo jedno z těch náročnějších natáčení, ale z výsledku máme ve finále všichni radost.“

Do hlavní role obsadil herce Stanislava Adámka

Během podzimu se kapela chystá na druhou část turné pod stejným názvem jako nové album Tady to někde je.

"Deska je přes půl roku venku, zpětná vazba od lidí je až nečekaně hodně dobrá a nejčastěji slyšíme, že ´to´ tam opravdu je, a jako celek drží celá nahrávka úžasně pohromadě. Proto jsme se rozhodli, že ji na šnůře zahrajeme celou tak, jak je, od začátku až do konce. Zároveň je to i naposled, kdy takhle zazní, takže kdo ji chce slyšet, má jedinečnou příležitost, která se už nikdy nebude opakovat. Druhá polovina koncertu bude samozřejmě patřit starším prověřeným písním,“ láká na turné zpěvák Márdi.

A dodává: "Dlouho jsme přemýšleli, jak to celé pojmout, zkoušeli jsme najít vhodnou předkapelu, ale nakonec nás napadlo, že by si lidé zasloužili i trochu jiný zážitek, než je hudba. A tak před naším koncertem proběhne veřejné čtení, které obstaráme my sami. Někdo bude číst a někdo bude vytvářet zvukovou kulisu. Bude to takové ´Čtení na dobrý koncert´. Obsah čtení bude opět vycházet z našeho alba Tady to někde je.“

Tady to někde je tour 2017 čítá celkem patnáct koncertních zastávek po velkých městech včetně legendárního Velkého sálu pražské Lucerny, na který přijde řada 20. prosince.  

Vstupenky na celé turné jsou již v prodeji v sítí GoOut.

www.vypsanafixa.cz

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.