Letňák na Střeleckém ostrově jde do finále | ABradio.cz

Letňák na Střeleckém ostrově jde do finále

  • Letňák na Střeleckém ostrově jde do finále
    • 31.08.2017
    • Tisk

    Letňák – Léto pro Pražany na Střeleckém ostrově míří pro letošní rok do finále. Fanoušky čeká poslední měsíc, ale není třeba smutnit, bude opět nabitý hudbou, sportem a spoustou zábavy.

    Sdílejte článek:

Největší hudební jméno je určitě rocker Ivan Král, který zahraje už v pondělí 4. září.

Chybět nebude ani fenomén Divadelní pouti a dočkají se i sportovní fanoušci jetsurfu nebo hry pétanque.

"Největším tahákem zářijového programu je bezesporu Ivan Král, legenda české rockové hudby, který v sedmdesátých letech proslul jako baskytarista skupiny Patti Smith Group, ale hrál například i s Johnem Calem nebo Iggy Popem. U nás vystoupí s vlastní kapelou a jako předkapela se představí November 2nd,“ uvádí za pořadatele David Pešek Dvořák.

Z dalších koncertů můžeme zmínit například společné vystoupení Xaviera Baumaxy a zpěvačky Muchy. Oba interpreti se na Střeleckém ostrově v rámci Letňáku – Léta pro Pražany objevují pravidelně a letos se na jednom pódiu potkají ve středu 6. září od 19:00 hodin.

Řada českých a slovenských interpretů v čele s Majkem Spiritem nebo Monikou Bagárovou vystoupí 20. září v rámci akce Pořádná porce zábavy s TV Óčko & KFC. 

Proběhne i mimokoncertní program. V září se můžete těšit na MotoSurf WorldCup, Vinobraní či finále Sbohem léto – Pétanque pro Prahu.

"Rád bych veřejnost pozval také na akci nazvanou Ostrov bláznů – Divadelní pouť. Konat se bude v neděli 24. září a opět se s ní vrátíme do poloviny 80. let 20. století, která byla divadelními poutěmi proslulá a pravidelně se tato svérázná kulturní akce na Střeleckém ostrově konala. Součástí letos bude i koncert Václava Koubka s kapelou,“ doplňuje David Pešek Dvořák.

www.letnak.cz

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.