Müller a Banášová vyrazí na společné turné

  • Müller a Banášová vyrazí na společné turné Fotogalerie (3)
    • 01.09.2017
    • Tisk

    ONA a ON. Takhle jednoduše a přitom naprosto výstižně se jmenuje společné turné dvou výrazných osobností slovenské kulturní scény - zpěváka Richarda Müllera a moderátorky Adely Banášové, dnes už Vinczeové, které v listopadu přivítá pět krajských měst v České republice.

    Sdílejte článek:

"Každý rok se snažím pro fanoušky vymyslet něco nového, netradičního. Přidat do repertoáru nové písně, případně je předvést v jiných aranžích," říká Richard Müller, který slibuje, že na tomto turné bude příznivcům blíž, než kdykoliv dříve.

"Adéla je mojí múzou. Je nevyzpytatelná, což myslím v tom nejlepším slova smyslu, a těším se, co na mě vytáhne," poodhaluje úlohu Adely Vinczeové na koncertech zpěvák.

Návštěvníci se v rámci každé show můžou těšit na její bezprostřední komentáře, nové informace o Richardu Müllerovi a vtipné dialogy obou protagonistů.

"Budeme si povídat o všem možném. O životě, o hudbě, o zážitcích. Cílem tohoto turné je, aby lidé z koncertu odcházeli nejen hudebně ale i o poznání bohatší," dodává s úsměvem Müller.

Vystoupí s největšími hity, jež opět dostaly novou podobu, i ukázkami ze stále aktuálního alba 55, mezi kterými samozřejmě nebude chybět pocta Adele v podobě skladby Adieu Adele.

"Je to pro mě nová výzva, na kterou se těším, protože mám Richarda jako osobu i hudebníka moc ráda. Kdybych tuto nabídku dostala od člověka, jehož hudbu neposlouchám, asi bych ji nepřijala. Zároveň ale nevím, co od toho očekávat, protože v našem společném zájmu je, aby byl každý večer unikátní a aby se rozhovory neopakovaly. Chceme, aby v každém městě z toho vyšlo něco originálního, něco exkluzivního. A musíme najít tu správnou míru, aby to byl stále víc koncert než nějaké povídání. Takže pracujeme na tom, abychom našli ten nejlepší klíč," dodává Adela Vinczeová.

Richard Müller ani nevylučuje možnost, že by si s ním populární modrátorka něco zazpívala: "Společný zpěv s Adelou zatím není primárně v plánu, ale já vím, že výborně zpívá, tak uvidíme."

"Člověk nikdy neví. Já se nestydím, ale ani nemám výjimečný talent. Kdyby ale vznikla taková spontánní situace, která by tomu nahrála, něco z mého zpěvu na pár sekund zazní," uzavírá se smíchem Adela.

ONA A ON TOUR 2017:

pondělí 20. 11. – Ostrava, Dům kultury

úterý 21. 11. – Brno, Klub Radost

pondělí 27. 11. – Praha, Divadlo Hybernia

úterý 28. 11. - Hradec Králové, Dům kultury

středa 29. 11. – Liberec, Dům kultury

www.muller.sk

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.