Startuje pátý ročník "třídící" Ekompilace

  • Startuje pátý ročník "třídící" Ekompilace
    • 30.08.2017
    • Tisk

    Už zítra, ve čtvrtek 31. srpna odstartuje první ze série koncertů letošního, už pátého ročníku Ekompilace. Akce, která má za úkol formou koncertních odpolední motivovat k třídění odpadu a tím i k ohleduplnějšímu přístupu k životnímu prostředí, každý rok zve dva hudební patrony. 

    Sdílejte článek:

Letos to budou Wohnout, kteří se turné Ekompilace účastní podruhé, v roce 2013 byli hosty prvního ročníku, a stále populárnější písničkář Thom Artway s kapelou.

"Každý ví, že se má třídit. Nicméně je třeba si to neustále připomínat. A není nic příjemnějšího, než si to připomenout pomocí hudby," prohlásil hudebník.  

A co vás na tomto putovním hudebně-vzdělávacím festivalu čeká?

Každý návštěvník získá kompilační CD, na které poskytly skladby vybrané mladé progresivní kapely a přispěli i letošní patroni Wohnout a Thom Artway.

V každém z měst, počínaje Sokolovem v srpnu a konče Krnovem na konci září vystoupí oba patroni vysotupí.

Dále se během šesti zastávek postupně vystřídají všechny z vybraných kapel, tedy All These Memories, El`Brkas, Head Down, Homér Street, Megapond a Neon Lads.

Nebudou chybět vzdělávací doprovodné programy a soutěže zaměřené na třídění odpadu a ohleduplnosti k životnímu prostředí, jež zajistí lektoři ze samosebou.cz.

Během všech šesti dnů bude zájemce provázet moderátorka Tereza Tobiášová.

"Třídění odpadu je pro mě naprosto základní věc. Stejně jako si třídím názory, jídlo a kamarády. Třídím i to, co po mě zbyde. I když bych chtěla, aby tu po mně něco zbylo, zrovna nevytříděný odpad to být nemusí. Proto je pro mě moderování Ekompilace jako svátek. Nemusím, ale chci. A moc!," vysvětlila s úsměvem účast Tereza.

Další podrobnosti najdete na facebookové stránce akce.

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.