Kamil Střihavka posílí Rockovou akademii

  • Kamil Střihavka posílí Rockovou akademii Fotogalerie (3)
    • 22.08.2017
    • Tisk

    RockOpera Praha v září otevře další semestr Rockové akademie. Novinkou letošního roku bude, že se jedním z lektorů stane také zpěvák Kamil Střihavka, pod jehož vedením proběhne kurz Pěvecké interpretace. Pro zájemce jsou připravené i další kurzy z oblasti hudby, fyzického herectví nebo výtvarného umění. 

    Sdílejte článek:

"Cílem naší Rockové akademie je vést k osvojení jednotlivých disciplín pod dohledem odborníků a motivovat účastníky ve vlastním rozvoji. Lektory jsou členové RockOpery Praha, takže přidanou hodnotou je, že se můžete osobně potkat s umělci, které jinak vidíte pouze na jevišti. Od příštího semestru se tak můžete potkávat třeba s Kamilem Střihavkou, což je opravdu velký profesionál a může vám v rámci Pěvecké intepretace předat spoustu užitečných rad a zkušeností,“ přibližuje zakladatelka a umělecká šéfka RockOpery Praha Pavla Forest.

Už v září odstartuje nový semestr Rockové akademie, do něhož se stále můžete přihlásit.

Otevírají se následující skupinové kurzy: technika (pod vedením Pavly Forest), pěvecká interpretace (Kamil Střihavka), hra na bubny a perkuse (Richard Scheufler), fyzické herectví (Irina Andreeva), baskytara (Richard Scheufler), akrobacie na šálách (Salvi Salvatore), kresba (Michaela Fišerová), malba (Blanka Křemenová), hra na klavír (Aida Mujačić) a poznávací a enviromentální workshop (Martin Zouna).

Skupinové kurzy mají celkem deset lekcí.

Kromě nich se můžete přihlásit i na individuální výuku zpěvu, hry na basovou kytaru a kurzy malby a kresby.

"V pátek 1. září proběhne zápis, jehož součástí budou talentové zkoušky ve formě interaktivního workshopu, na jejichž základě rozdělíme studenty do jednotlivých skupin dle pokročilosti. Přihlásit se tedy mohou jak osoby, které se již danému druhu umění profesionálně věnují a chtějí na sobě pracovat, i úplní začátečníci, kteří touží nahlédnout do daného prostředí a posunout třeba dosud neobjevený talent o úroveň výš. Přijďte prověřit svoje schopnosti, a kdo ví, třeba se stanete členem našeho soboru a budeme se potkávat pravidelně na jevišti,“ vybízí Pavla Forest.

Zápis na nový semestr proběhne 1. září 2017 od 16:00 hodin.

www.rockopera.cz

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.