Festival Brod 1995 se odehraje už v sobotu

  • Festival Brod 1995 se odehraje už v sobotu
    • 16.08.2017
    • Tisk

    Už tuto sobotu si v Českém Brodě můžete užít pohodovou atmosféru festivalu, který láká na kvalitní česko-slovenskou muziku. Klasika jako Horkýže Slíže, Žlutý pes, Čechomor, ale také mladí a úspěšní Mydy Rabycad či Debbi vystoupí 19. srpna na českobrodském Atletickém stadionu na Kutilce.

    Sdílejte článek:

Festivalu Brod 1995 se podařilo za čtyři roky existence ujít kus cesty a vypracovat se na plnohodnotný festival pro publikum napříč generacemi.

Zároveň ovšem neztrácí jeden z průvodních znaků, kterým je přátelská a rodinná atmosféra.

Záměrně zůstává komornější, jednodenní akcí, která umožňuje návštěvu i těm, kteří z různých důvodů nemůžou nebo nechtějí absolvovat velké několikadenní festivaly.

Brány Festivalu Brod 1995 se otevřou ve 13:00 hodin.

Hudebně ho odstartuje osobitý rocker z Irska s chraplavým hlasem Travis O’Neill

"Rád říkám, že Brod 1995 je malý festival velkých rozměrů. Pohodová, vstřícná až rodinná atmosféra festivalu je podložená špičkovým produkčním a technickým zázemím a tak se všichni vystupující mohou předvést v tom nejlepším světle,” říká zakladatel Petr Fořt.

Také za dramaturgii ručí svými letitými zkušenostmi: "S mnoha kapelami mne pojí dlouholeté přátelské vztahy. Jiné mě naopak zaujaly mladým, neotřelým nebo odvážným přístupem k muzice. Věřím, že se budou líbit jak legendy Horkýže Slíže, Čechomor, Michal Prokop nebo Žlutý pes, tak mladá krev v podobě Voxela, Pokáče nebo Mydy Rabycad, kteří před několika dny definitivně vyvrátili pověru, že ryze česká kapela nemůže uspět na velkých severoamerických festivalových pódiích."

Dalšími účinkujícími na čtvrtém ročníku Festivalu Brod 1995 budou například kapely Jelen a Circus Brothers.

Vstupenky v ceně 420 korun můžete pořídit prostřednictvím sítě GoOut.cz.

www.brod1995.cz

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.