V říjnu vyjde autobiografie Bruce Dickinsona

  • V říjnu vyjde autobiografie Bruce Dickinsona
    • 28.07.2017
    • Tisk

    Zanedlouho vyjde další zajímavý životopis. Autobiografickou knihu nabídne frontman jedné z nejúspěšnějších metalových kapel na světě Iron Maiden. Kniha Bruce Dickinsona bude pod názvem "What Does This Button Do?" k dispozici letos v říjnu. 

    Sdílejte článek:

Vydá ji nakladatelství Harper Collins a přesné datum bylo stanoveno na 18. října 2017.

Bruce Dickinson tento memoár psal na turné Iron Maiden k poslednímu albu The Book Of Souls.

Popsal prý sedm bloků formátu A4.

Vydavatelství v tiskové zprávě  k autobiografii frontmana Iron Maiden popisuje: "Bruce je všestranná osobnost, letecký pilot a kapitán, podnikatel v oblasti letectví, pivovarník, motivující speaker, autor filmových scénářů, autor dvou vyaných románů, rádiový moderátor, televizní herec a světový šermíř."

"V What Does This Button Do? vůbec poprvé sdílí fascinující vzpomínky, včetně těch, které se týkají třiceti let strávených s Maiden, začátků kariéry, dětství v podivném britském školním systému, sólové dráhy, splněného snu o létání jumbo jety i nedávného boje s rakovinou jazyka." 

"Smělá, upřímná, inteligentní a zábavná, What Does This Button Do? je kniha, dlouho očekávané okno do života a mysli jednoho z našich nejdobrodružnějších synů s několika tvářemi."

 

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.