Festival Brod láká na česko-slovenskou hudbu

  • Festival Brod láká na česko-slovenskou hudbu
    • 26.07.2017
    • Tisk

    Ostřílení hudební matadoři Horkýže Slíže, Čechomor, Michal Prokop s Framus 5, ale také mladí a úspěšní Mydy Rabycad či Debbi - Brod 1995  se po čtyřech letech od založení vyprofiloval v plnohodnotný a svébytný festival, který hostí zajímavá jména české a slovenské hudební scény.  

    Sdílejte článek:

A to bez ohledu na generační nebo styluvou příslušnost.

Zároveň se mu stále daří nepřijít o další z průvodních znaků - o přátelskou a pohodovou atmosféru.

Přesvědčit se o tom budeme moci už 19. srpna na českobrodském Atletickém stadionu.

"Rád říkám, že Brod 1995 je malý festival velkých rozměrů. Pohodová, vstřícná až rodinná atmosféra festivalu je podložena špičkovým produkčním a technickým zázemím a tak se všichni vystupující můžou předvést v tom nejlepším světle,” říká otec zakladatel Petr Fořt.

 Také za dramaturgii ručí letitými zkušenostmi: "S mnoha kapelami mne pojí dlouholeté přátelské vztahy. Jiné mě naopak zaujaly mladým, neotřelým nebo odvážným přístupem k muzice. Věřím, že se budou líbit jak legendy Horkýže Slíže, Čechomor, Michal Prokop nebo Žlutý pes, tak mladá krev v podobě Voxela, Pokáče nebo Mydy Rabycad, kteří před několik dny definitivně vyvrátili pověru, že ryze česká kapela nemůže uspět na velkých severoamerických festivalových pódiích.”

Dalšími účinkujícími na čtvrtém ročníku festivalu Brod 1995 budou například Debbi, Jelen, Travis O’Neill nebo Circus Brothers

Brod 1995 zůstává stále záměrně jednodenní akcí, která umožňuje návštěvu i těm, kteří z různých důvodů nemůžou nebo nechtějí absolvovat velké několikadenní festivaly.

Vstupenky v ceně 420 korun pořídíte v síti GoOut.

www.brod1995.cz

 

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.