Koncem listopadu se těšte na Nothing More | ABradio.cz

Koncem listopadu se těšte na Nothing More

  • Koncem listopadu se těšte na Nothing More
    • 19.07.2017
    • Tisk

    Nothing More si za léta fungování vybudovali rozsáhlou fanouškovskou základnu. Vydali průlomová alba, neúnavně koncertovali a udrželi si kontakt s fanoušky přesahující veškeré trendy.

    Sdílejte článek:

Poslední deska The Stories We Tell Ourselves se stala dalším krokem vpřed...

Tuzemskému publiku ji Nothing More naživo představí 28. listopadu 2017 v pražském Futurum Music Baru

Frontman Jonny Hawkins a jeho hudební kolegové Mark Vollelunga (kytara), Daniel Oliver (basová kytara) a Ben Anderson (bicí) vytvořili zvukovou paletu obsahující prvky progresivního metalu i popu.

Album navíc není jen příběhem kapely, je také o samotném posluchači.  

Písničky na The Stories We Tell Ourselves byly napsány loni a nahrány především během turné a v osobních studiích, takže o produkci se starali sám Hawkins a jeho kapela. 

Od neúprosného rytmu Don’t Stop k emotivní hymnické Still In Love a Let ‘em Burn album dokazuje, že chytlavé skladby mají své místo i tam, kde se snoubí agresivita s popem.

Hawkins říká: "Kdykoliv naše kapela prochází náročnými emocemi, proměníme je přes naši hudbu v něco pozitivního. Tahle alchymie je hlavní důvod, proč pořád děláme právě to, co děláme.”  

Při psaní textů se Nothing More inspirují díly Carla Junga a C.S. Lewise, která Hawkinsovi pomáhají porozumět sobě samému i světu kolem něj.

"Funny Little Creatures je o jakémsi probuzení a uvědomění si, že ve vás existují malí tvorečkové a že ve vašem podvědomí se toho děje mnohem víc, než si dokážete připustit.”

S těmito myšlenkami koresponduje i obal alba. 

Koncerty kapely jsou dnes už legendární, díky kinetické energii, kterou se jí daří vytvářet. "Myslíme si, že koncert by měl být naprosto odlišným zážitkem, než je poslech desky, a snažíme se to dokázat každým naším vystoupením,” říká frontman.  

Vstupenky za 330 korun pořídíte od pátku 21. července na www.futurum.musicbar.cz, na www.goout.cz a v sítích Ticketpro a Ticketportal. Na místě v den koncertu pak za 390 korun.

www.dsmacku.com

 

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.