Rock for People představuje letošní novinku

  • Rock for People představuje letošní novinku
    • 22.06.2017
    • Tisk

    Novinka letošního ročníku festivalu Rock for People – Nouvelle Prague Hangar – potěší všechny, kteří se o hudbu zajímají, i ty, kteří se jí nějakým způsobem aktivně věnují.

    Sdílejte článek:

Na programu budou mimo jiné společenská a politická témata v muzice i mimo ni, zkušenosti a rady předních evropských hráčů na poli hudebního businessu, humorné i děsivé, ale vždy pravdivé, historky ze zákulisí života známých promotérů, fenomén Youtube, workshopy, diskuze ale také třeba soutěž o nejlepšího hráče na imaginární kytaru

"Naše pozvání přijali zástupci světových agentur, agenti, manažeři, promotéři i PR specialisté. Podělí se o zkušenosti s tím, co obnáší cesta k hvězdné slávě, jak se rozhodují ti, kteří na ní talentovaným muzikantům pomáhají, o pravidlech leckdy tvrdého byznysu i o chybách kterých se může dopustit i velký agent nebo pořadatel,“ líčí Márton Náray, ředitel Nouvelle Prague, který letošní program vytvářel.

To se týká například programu s vpravdě cimrmanovským názvem My failed events, který připravil Nouvelle Prague ve spolupráci s FuckUp Prague.

O chybách, pádech a zmrtvýchvstání v showbyznysu bude vyprávět Serge Grimaux, současný šéf firmy Intellitix a zároveň muž, který si v této branži prožil hvězdné úspěchy i strmé pády, když v devadesátých letech pořádal koncerty velikánů jako jsou Rolling Stones, Pink Floyd nebo AC/DC.

Díky jeho nadhledu, sebereflexi a smyslu pro humor ručí pořadatelé za to, že vás bude při jeho vyprávění v jednu chvíli mrazit, abyste se vzápětí hurónsky rozesmáli.

www.rockforpeople.cz

 

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.