Dalším hostem Mira Žbirky bude Lenka Filipová

  • Dalším hostem Mira Žbirky bude Lenka Filipová Fotogalerie (5)
    • 23.06.2017
    • Tisk

    Zpěvák Miro Žbirka prozradil, že dalším exkluzivním hostem jeho Vánoční Symphonic Tour 2017 bude zpěvačka Lenka Filipová. Spolu s Jaroslavem Svěceným obohatí program připravované show, která se letos uskuteční v Brně, Plzni, Bratislavě a Pardubicích.

    Sdílejte článek:

Doprovázet je budou Zlínská filharmonie a místní dětské sbory. Publikum se tak může těšit na vystoupení plné známých melodií.

Zpěvačka a kytaristka Lenka Filipová na nějakou dobu přerušila vystupování na veřejnosti.

Na facebookovém profilu nedávno fanouškům vzkázala: "Cítím, že vysvětlení Vám dlužím, a proto bych Vám chtěla říci, že šlo o vážné selhání imunity. Následné léčení mám za sebou a nyní regeneruji a začínám se připravovat na další sezónu.“ 

Její vystoupení v rámci Mekyho tour bude jistě jedno z prvních, které ji v tomto roce čeká.

"Dostala jsem tuto nabídku a opravdu s radostí jsem ji přijala. Meky je vtipnej, fajn kamarád, mám ho moc ráda a už teď se na to těším. Známe se spoustu let. Na jevišti jsme se spíše míjeli, ale nikdy jsme nezpívali v pořadu toho druhého. Bude to pro nás premiéra,“ prozradila Lenka.

"Mimo jiné mne nalákala Zlínská filharmonie, která je opravdu báječná. V loňském roce jsem s ní totiž vystupovala s mojí dcerou Lenny,“ dodala zpěvačka.

"Lenka měla vždy blízko k vážné hudbě díky brilantní klasické kytaře. Pamatuji ji, jak v dobách, kdy to ještě nebylo obvyklé, hrála na akustice kompozice starých mistrů a kombinovala to s populární hudbou. To bylo ojedinělé. Proto jsem rád, že přijala mou nabídku na hostování v rámci Vánočního Symphonic Tour. Už jsme spolu stáli na jednom pódiu na rockovém koncertě v Londýně a teď to bude zase trochu jiné a já se na to moc těším,“ řekl Miro Žbirka.

Vánoční Symphonic Tour 2017 dostalo finální podobu během rekonvalescence Mira Žbirky po těžkém zápalu plic.

Turné vznikalo na četná přání fanoušků, kteří na to předchozí nesehnali vstupenky, anebo byla místa koncertů příliš vzdálená.

Mira Žbirku doprovodí kromě jeho kapely také symfonický orchestr pod vedením Adriana Kokoše. Fanoušci se tak mohou těšit na jeho hity v symfonickém pojetí.

Vánoční Symphonic Tour 2017:

sobota 9. prosince - Brno, DRFG Aréna

pondělí 11. 9. prosince - Plzeň, Home Monitoring Aréna

středa 13. 9. prosince - Bratislava, Aréna O. Nepelu

pátek 15. 9. prosince - Pardubice, Tipsport Aréna

www.zbirka2017.cz

 

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.