Dorazí stars americké taneční scény Chk Chk Chk

  • Dorazí stars americké taneční scény Chk Chk Chk
    • 14.06.2017
    • Tisk

    Už mnoho let vládnou !!! taneční scéně a stali se hudebními legendami New York City. Od počátků v Sacramentu k brooklynským houseovým mejdanům až po hostování v Union Pool a vystoupení na festivalech Primavera a FYF vybudovali pevné místo na taneční scéně a stále zlepšují a rozšiřují zvuk.

    Sdílejte článek:

Důkaz podají 7. listopadu 2017 v pražském Futurum Music Baru

Jejich nové album Shake The Shudder je směsí tvrdších punkových kořenů a vlivů transatlantické elektronické hudby.

Na albu hostují dvě talentované zpěvačky Lea Lea a Meah Pace, které dodávají živým vystoupením pořádný říz, ačkoli držet krok s frontmanem Nicem Offerem není lehké.

Shake the Shudder (Zatřep třesem) jsou slova, ke kterým se kapela !!! hrdě hlásí. Před člověkem je vždycky spousta obav a nových možností, ale tahle parta se nedá ničím zastavit. Naopak, vrhá se po hlavě do nových hudebních dobrodružství. 


Projekt !!! je špičková koncertní kapela, něco, co musíte vidět na vlastní oči, abyste to vůbec pochopili.

Na deskách zase najdete fenomenální muzikantství a hudební nápady. V nahrávkách je spousta práce, která vypadá na první pohled snadno.

Skladby z albové novinky se na koncertech objevovaly už minulý rok a teď přišlo album, na kterém dostaly konečnou vypilovanou podobu a !!! mají moc dostat jak z koncertů, tak z alb maximum.

"Většina písniček na desce vznikla z jamování a protože si všechno nahráváme, ve většině skladeb uslyšíte části těchto nahrávek. Samplujeme v podstatě sami sebe,” říkají členové.

Vstupenky za 450 korun plus poplatky pořídíte od pátku 16. června 11:00 na www.futurum.musicbar.cz, pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatků), GoOut.cz a v sítích Ticketpro a Ticketportal. Na místě v den koncertu za 550 korun.

www.dsmacku.com

 

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.