Festival Letní Letná letos zažije i Kolaps | ABradio.cz

Festival Letní Letná letos zažije i Kolaps

  • Festival Letní Letná letos zažije i Kolaps
    • 13.06.2017
    • Tisk

    S premiérou zbrusu nového představení "Kolaps" se na Letní Letné představí jeden z nejpopulárnějších současných českých novocirkusových souborů Losers Cirque Company.

    Sdílejte článek:

Po létem, mořem a dobrodružstvím prodchnutém představení Beach Boy(s), které s velkým úspěchem představili na loňském ročníku Letní Letné, zamířili letos do trochu jiných vod, které ač se na první pohled můžou jevit temnější, nebudou v nich rozhodně chybět typický "loserovský" humor a především vrcholná akrobacie.

"Zkoumáne kolaps. Kolaps je součástí všech životů. Je to každodenní zkušenost, která ničí, bortí a drtí. Ale také buduje, zoceluje a utužuje. Bez kolapsu nelze posouvat své možnosti, nelze jít vpřed, nelze překročit svůj stín,“ vysvětluje Petr Horníček z Losers Cirque Company.

A dodává: "Zajímá nás podstata kolapsu. To, co dělá s jedincem a co naopak s celou společností. Otočí se společnost ke kolabujícímu zády? Využije společnost kolapsu jedince nebo nabídne pomocnou ruku?“

Jedno je jisté, po vynikajících a beznadějně vyprodaných premiérách Walls & Handbags a Beach Boy(s) se máte letos opět na co těšit!

 Premiéra Kolapsu proběhne 31. srpna na Letní Letné a v následujících dnech se návštěvníci dočkají ještě tří repríz.

Losers Cirque Company ovšem nejsou jediní, kteří na Letní Letnou zamíří s premiérou.

Na návštěvníky čekají zbrusu nové kousky celé řady souborů české novocirkusové scény, včetně Cirku La Putyka, Cirkusu TeTy a dalších.

Letošní ročník festivalu Letní Letná proběhne od 17. srpna do 3. září v pražských Letenských sadech.

Vstupenky jsou v prodeji na webových stránkách Letní Letné. Členové věrnostního programu Letní Letné (držitelé karty Circus Fans Card) mají slevu na vybraná představení.

www.letniletna.cz

 

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.