Mydy Rabycad uzavírají berlínskou trilogii

  • Mydy Rabycad uzavírají berlínskou trilogii Fotogalerie (8)
    • 09.06.2017
    • Tisk

    Právě dnes, tedy v pátek 9. června 2017, přichází do celosvětové distribuce skladba "Rise Up". Jedná se o poslední z trojice singlů kapely Mydy Rabycad natočených ve skvělých berlínských Red Bull Studios.  

    Sdílejte článek:

"Často se potýkám se svou vlastní leností, která mě vlastně hrozně nebaví. Tohle je taková demonstrace proti ní,” popisuje s úsměvem vznik písně zpěvačka a autorka textu Žofie Dařbujánová.

Klip k Rise Up vytvořil renomovaný režisér Vladimír Jedlička, který kapelu tentokrát provázel na vystoupení na Pražském majálesu.

Je tedy nabíledni, že vizuálním pojetím klipu Rise Up, jež pracuje s atmosférou živého koncertu, Mydy Rabycad vlastně otvírají letní festivalovou sezónu.

Letos poprvé je zavede na americký kontinent, v červenci zahrají na velkých kanadských festivalech RBC Bluesfest v Ottawě a Festival d'été de Québec v Québecu a v USA na festivalu La La Fête De Marquette v Madisonu ve státě Wisconsin.

"Klasicky tomu pořád nevěřím, dokud se to opravdu nestane. Ale zároveň si moc dobře uvědomuju, že je to další level, na který jsme dosáhli, a teď ho musíme zvládnout,” komentuje nastávající kanadsko-americké dobrodružství kapely Žofie.

Mydy Rabycad natočili v Red Bull Studios celkem tři singly: I Don’t Care, Sensation a už zmíněný Rise Up.

Vesmírně vybavené studio, v němž se nejmodernější technické elementy pojí s unikátními vintage hudebními nástroji či přístroji s neopakovatelným zvukem a v neposlední řadě s profesionálním a vstřícným týmem zvukařů a techniků, bylo pro kapelu rájem.

 

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.