Skety vybojovaly v Dánsku krásné druhé místo

  • Skety vybojovaly v Dánsku krásné druhé místo
    • 06.06.2017
    • Tisk

    Když před časem kapela Skety žádala fanoušky o podporu výjezdu na dva severské vokální festivaly na HitHitu, nabídla přispěvatelům kromě jiného, že s sebou vezme jejich plyšáky.

    Sdílejte článek:

Jak prozrazuje fotka na facebooku, sliby plní.

Surikata a panda si totiž s kapelou užily druhé místo na Aarhus Vocal Festivalu, který proběhl v dánském městě o uplynulém víkendu.

Skety teď míří na další renomovaný festival do Finska.

Na Tampere Vocal Music Festivalu budou soutěžit v kategorii "amplified vocal group" a ve sředu 7. června se utkají s dalšími pěti špičkovými vokálními ansámbly z Irska, Slovinska, Německa a Finska.

Je tedy zřejmé, že podpora, jíž se kapele dostalo od fanoušků na HitHitu, ale taky od Nadace Život umělce a Nadace Český hudební fond, je spravována a využita s pečlivostí řádně zpívajícího hospodáře.

Skety udělaly radost všem příznivcům hudby a zpěvu už na přelomu března a dubna, kdy vyšlo jejich druhé album TýDyTý.

Na něm daly autorský i pěvecký prostor řadě zpívajících přátel: Anetě Langerové, Lence Dusilové, Kláře Vytiskové a Vojtovi Dykovi, Ondřeji Rumlovi, Robertu Nebřenskému a zarapoval si také Xindl X.

Koncert, na kterém mimo jiné poprvé v České republice zazní v podání Sket povinná skladba z aarhuské soutěže, slavné Princeovy Diamonds & Pearls, se uskuteční 13. července od 22:00 v Jazz Docku v Praze.

www.skety.cz

 

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.