Registrace Red Bull 3Style v plném proudu | ABradio.cz

Registrace Red Bull 3Style v plném proudu

  • Registrace Red Bull 3Style v plném proudu
    • 19.05.2017
    • Tisk

    Trávíte za mixážním pultem víc času než kdekoliv jinde? Stal se gramofon s deskami neodmyslitelnou součástí vašeho života? Vytvořili jste si vlastní domovskou scénu v klubu, ale cítíte, že chcete udělat další krok vpřed? Nastal čas, abyste se přihlásili do nejprestižnější světové DJ soutěže Red Bull 3Style. 

    Sdílejte článek:

Registrace do regionálního kola v České republice už poběží jen do 31. května 2017.

Red Bull 3Style je DJ soutěž, která koncentruje talentované DJs z celého světa.

Zároveň v ní nejde jen "o bitvu" o to, kdo se stane pomyslným korunovaným králem, ale hlavně o setkání stejně naladěných lidí, kteří se navzájem od sebe učí a rozvíjí schopnosti.

Letošní ročník, kterého se účastní DJové napříč všemi kontinenty, je už osmý a poprvé v České republice jede regionální kolo, do něhož se můžete přihlásit i vy. V minulých letech mohli tuzemští DJs bojovat pouze o tzv. divokou kartu.

Několikrát za sebou o ni usiloval i známý DJ Australan, kterému se dokonce jako prvnímu Čechovi v roce 2013 podařilo dostat do finálového výběru Top 3 světových Djs v Red Bull Thre3style Lucky Bastid Wild Card Competition, a sám říká: "Red Bull 3Style pro mě znamená vždycky výzvu – a to přemýšlet ʹout of the boxʹ, tzn. vymyslet nové způsoby, jak zahrát písničku, aby to splňovalo parametry pravidel soutěže.“

 

5 minut stačí k úspěchu

Každý DJ, který se chce soutěže zúčastnit, musí nejprve vytvořit petiminutové reprezentační video s trackem, složeným z mixu tří různých hudebních žánrů dle vlastního výběru.

Ze všech registrovaných videí bude vybráno šest DJs, kteří se v národním kole 22. září v pražském Lucerna Music Baru utkají o vstupenku na světové finále v polském Krakowě v roce 2018.

Postup do Prahy si vyslouží ti, jejichž video splní následující hodnoticí kritéria: originální výběr skladeb, zručnost za gramofony, práce s CD přehrávačem a mixem, vlastní osobitý projev DJe a schopnost oslovit publikum a přilákat ho pod pódium.

Konec registrace se blíží!

Ještě čekáte?

Není na co! Registrace běží na plné obrátky a probíhat bude už jen do 31. května.

Přihlaste vaše video na www.redbull3style.com. Stačí vyplnit registrační formulář, který vás provede celým procesem, jak video úspěšně nahrát.

Současně se na této stránce dozvíte další informace a podrobná pravidla soutěže.

Možná vás přesvědčí i slova DJ Australana, který se do regionálního kola také hlásí: "Soutěž je pro DJs hodně přínosná, protože se mohou velice dobře zviditelnit. Marketing Red Bull 3Stylu je obrovský, takže by se nestalo, že by vítěz světového šampiónatu nebyl po světě známý. S tím pak přicházejí velké spolupráce takřka na všech kontinentech světa.“

 

 

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.