Poslechněte další nový singl od Mydy Rabycad | ABradio.cz

Poslechněte další nový singl od Mydy Rabycad

  • Poslechněte další nový singl od Mydy Rabycad
    • 19.05.2017
    • Tisk

    Právě dnes, v pátek 19. května, jde do celosvětové distribuce nový singl kapely Mydy Rabycad s názvem "Sensation". Jedná se o druhý ze tří singlů, které muzikanti před časem natočili v inspirativním prostředí berlínských Red Bull Studios.

    Sdílejte článek:

Videoklip k němu je od renomovaného režiséra Vladimíra Jedličky, který kapelu na berlínské cestě doprovázel.

Klip Sensation pojal jako čistý záznam nahrávací session, na kterém skvěle zachytil atmosféru vzniku vydařeného songu, jenž kombinuje uvolněnou náladu s rafinovanými riffy a skvěle šlapajícím groovem.

"Neustále se přesvědčuju o tom, že se všechno pro něco děje. Znáte to: Chcete někam jet, ale zkrátka máte den blbec a nic se nedaří. Nakonec nikam nejdete, jste naštvaní, a pak najednou bum, přijde něco důležitějšího nebo lepšího a vy si říkáte: ‘Tak proto!',” uvedla zpěvačka Žofie Dařbujánová.

Všechno to dává smysl, všechno je na nás nachystaný, jde jen o to se s tím vypořádat. Občas se na to dá vlastně i spolehnout,” dodala.

Smysluplnou senzací je i hvězdná cesta Mydy Rabycad světovou hudební scénou.

Je důkazem toho, že vše se pro něco děje a že tvrdá práce, schopnost a odříkání dává na cestě za snem smysl. A také že na tuto kapelu se dá spolehnout. Vždycky!

Čeští fanoušci budou mít možnost Mydy Rabycad vidět a slyšet v nejbliží době na humpoleckém Majálesu 26. května, o den později se představí na Mezi ploty a 3. června na Zámostí v Třebíči.

 

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.