Kytarista Gunů a Sixx:A.M. začal nabízet vodu

  • Kytarista Gunů a Sixx:A.M. začal nabízet vodu Fotogalerie (5)
    • 09.05.2017
    • Tisk

    Zatímco většina rockových či metalových muzikantů a kapel vyrábí a prodává alkoholické nápoje - pivo, víno, ale i něco ostřejšího jako whisky nebo tequilu - DJ Ashba nabízí vodu. Bývalý člen Guns N' Roses a současný kytarista Sixx:A.M. uvedl na trh vodu značky Ashba Water.

    Sdílejte článek:

Kytarista už dříve představil například také vlastní řadu módního rockového oblečení.

K novému produktu DJ Ashba řekl: "Každý se mě neustále ptá, proč zrovna voda. Spoustu let jsem chtěl mít vlastní alkoholický nápoj, třeba vodku nebo tequilu. V mém obchodě s oblečením Stratosphere v Las Vegas jsem dokonce už vytvářel návrh láhve na vodku, když v tom přišel dovnitř chlapec a zeptal se mě, jesti máme vodu. Odpověď byla záporná, a tak záhy odešel. Asi půl hodiny poté přišel někdo další a shodou okolností se také ptal na vodu. Za chvíli se tam objevil ještě někdo třetí... a ano, i on se ptal, jestli nabízíme vodu."

"Prostě jsem tam seděl a říkal jsem si: ´Proč prostě nezačít vyrábět vodu?´ Každý si může dovolit koupit vodu. A, abych byl upřímný, na trhu není mnoho značek vody, které by měly opravdu dobrou chuť."

Před realizací této ideje ale podle muzikanta proběhl ještě rozsáhlý průzkum trhu, který mu pomohl najít nejlepší možnou firmu, jež se zabývá produkcí balené vody.

"Balení je velmi kvalitní. V žádném případě se nemusíte bát, že láhev otevřete a půlka obsahu na vás vystříkne, jak se to u některých produktů běžně stává." 

Sixx:A.M. si teď dávají koncertní přestávku, protože se lídr kapely, baskytarista Nikki Sixx, zotavuje po operaci, při níž mu vyměnili kyčelní kloub.  

Loni kapela ve dvou částech vydala velmi úspěšné a kritikou velebené dvoj-album Prayers For The Blessed a Prayers For The Damned.

 

 

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.