V září se do České republiky vrátí Zion Train

  • V září se do České republiky vrátí Zion Train Fotogalerie (2)
    • 03.05.2017
    • Tisk

    Zion Train v příštím roce oslaví třicetiny! Ale každý z téměř dvou tisíc pěti set koncertů, které dosud odehráli, byl parádní oslavou. Jedna taková se chystá také na 14. září 2017 do pražského Futurum Music Baru.

    Sdílejte článek:

Woodstock (Polsko), Madasound (Martinique), Fusion Festival (Německo), Sierra Nevada World Music Festival (USA), Rototom Sunsplash (Itálie/Španělsko), Outlook (Chorvatsko), Boomtown (VB), Glastonbury Festival (Velká Británi) čtrnáctkrát, Seasplash Festival (Chorvatsko), Bababoom Festival (Itálie), Wickerman Festival (VB), Reggae Geel (Belgie), Universo Parallelo (Brazílie)...

Dále třeba Reggae Sun Ska (Francie), Ostrada Reggae Festival (Polsko), Planet Festival (ČR), Asigiri Jam (Japonsko), Woodstock Festival (Polsko), Sziget (Maďarsko), Exit (Srbsko), Bielawa (Polsko), Solipse (Zambie), Universo Parallelo (Brazílie), a Rainbow Serpent (Austrálie)...

...to je jen malý výčet z neuvěřitelné řady koncertů, které Zion Train odehráli. 


Zion Train jsou jednou z nejunikátnějších a naživo nejzábavnějších dubových kapel na planetě.

Využití dynamického dubového míchání, živého hraní na akustické nástroje a zapojení výjimečných zpěváků z jejich produkce činí jedinečný koncertní zážitek. 

Zion Train vlastní a používají Abassi Sound System a řídí nezávislé gramofonové labely Universal Egg a Deep Root

Vstupenky za 330 korun plus poplatky budou k dispozici od čtvrtka 4. května na GoOut.cz a v sítích Ticketpro a Ticketportal. Na místě v den koncertu vyjde lístek na 390 korun.

www.dsmacku.com

 

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.