Paramore zveřejnili další novinkovou píseň

  • Paramore zveřejnili další novinkovou píseň Fotogalerie (13)
    • 03.05.2017
    • Tisk

    Američtí Paramore vyslali do světa zbrusu nový singl. Jako další ukázku z netrpělivě očekávaného nového alba vybrali píseň "Told You So", která následuje po pilotním úspěšném comebackovém singlu "Hard Times", jenž je venku od půlky minulého měsíce.  

    Sdílejte článek:

Nová deska z dílny Paramore After Laugher vyjde už příští pátek 12. května 2017.

Bude jejich pátým studiovým albem v pořadí a nástupcem eponymní nahrávky z roku 2013.

Kapela v nedávném rozhovoru prozradila, že už od ní nemuselo přijít vůbec nic, neboť před vydáním čtyři roky staré desky byla na pokraji rozpadu.

"V určitou chvíli jsem cítila, že už jsme šli úplně na dřeň a říkala jsem si, jak moc může člověk jít na dřeň," prohlásila zpěvačka Hayley Williams.

"Vím, že si lidé obvykle po celý život neudržují ty samé přátele, ale já jsem si vždycky myslela, že si je udržím," dodala. 

Kytarista Taylor York dodal: "Unavili jsme se a kladli jsme si otázku, proč to všechno vůbec ještě děláme, když vlastně už nechceme, necítíme v tom žádnou vášeň, není důvod."

Hayley ještě doplnila: "Dostala jsem se na plochou dráhu a myslím, že nebýt Taylora, byla by teď kapela minulostí. Taková je pravda. Ano, měla jsem všeho dost. Jsem unavená ze ztráty přátel a pochybností o sobě samé. Říkala jsem si, že pokud už nebudu nic dělat, nebude ani o čem pochybovat." 

Vyjádřila se i k návratu bubeníka Zaca Farro: "V kapele je teď naprostý mír. Přihodila se nám taková věc... Byli jsme s Taylorem v kavárně a diskutovali o tom, jestli chceme pokračovat, když v tom jsme zahlédli Zaca. To byla velmi zvláštní zkušenost."

Paramore se nakonec udrželi, příští týden vydají novou desku a v červenci ji představí naživo na festivalu Rock for People.

 

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.