Čerstvý držitel Grammy Bill Laurance poprvé v Praze | ABradio.cz

Čerstvý držitel Grammy Bill Laurance poprvé v Praze

  • Čerstvý držitel Grammy Bill Laurance poprvé v Praze
    • 22.03.2017
    • Tisk

    Čerstvý držitel třetí ceny Grammy Bill Laurance ze Snarky Puppy vůbec poprvé vystoupí v Praze. Pianista Bill Laurance a newyorský objev BigYuki zahájí festival Mladí Ladí Jazz.

    Sdílejte článek:

Osmý ročník mezinárodního festivalu Mladí Ladí Jazz nabídne na letošních prvních koncertech i dvě české premiéry progresivních umělců, kteří představí trendy současné světové jazzové scény.

Tím nejočekávanějším hudebníkem letošního jara je fenomenální pianista a čerstvý držitel už třetí ceny Grammy Bill Laurance z jazzového kolektivu Snarky Puppy.

Vystoupí v sobotu 8. dubna v MeetFactory.

Druhou premiérou a zároveň zahajovacím večerem festivalu bude o týden dříve koncert vycházející japonské hvězdy BigYuki, který proběhne 2. dubna v Paláci Akropolis.

 

Mezinárodní jazzový festival Mladí Ladí Jazz navazuje na tradici jazzu v českém prostředí a snaží se navrátit mladé publikum zpět k jazzové hudbě.

Jedním ze základních problémů, proč mladí lidé neposlouchají pravidelně jazz, je cenová politika klubů, které jsou primárně zaměřené na turistickou klientelu, tedy daleko za finančními možnostmi studentů.

Proto přináší festival Mladí Ladí Jazz už osmým rokem to nejlepší ze světového jazzové scény za dostupnou cenu!

Vstupenky jsou k dispozici v předprodejní síti GoOut, zvýhodněné studentské vstupné začíná již na 111 korunách.

www.mladiladijazz.cz

 

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.