Dánská klavíristka znovu okouzlí Prahu | ABradio.cz

Dánská klavíristka znovu okouzlí Prahu

  • Dánská klavíristka znovu okouzlí Prahu
    • 03.02.2017
    • Tisk

    Dánská klavíristka a zpěvačka Agnes Obel se vrátí do Prahy. Aktuální, kritikou oceňované album "Citizen of Glass", představí 26. května 2017 v Paláci Akropolis.

    Sdílejte článek:

Upozornila na sebe před sedmi lety debutem Philharmonics, sbírkou skladeb postavených na křehkém vokálu a klavírní melodii.

V Berlíně usazená hudebnice loni vydala třetí album Citizen of Glass, na němž se oproti předchozí tvorbě soustředí na instrumentaci a její možnosti.

Vytvořila konceptuální desku, mnohými označovanou za její nejambicióznější dílo.

Citizen of Glass vychází z německého právního termínu "Gläserner Bürger", který odkazuje na úroveň soukromí v dnešním světě.

"Očekává se od nás, že každému vylíčíme detaily našeho života, zveřejníme je na internetu, budeme otevření a průhlední, a to je pro nás jako lidské bytosti ohromná změna. Jde o téma, které mě nepřestává fascinovat,“ popisuje Agnes Obel ústřední téma nahrávky. 

Vstupenky na stání za 890 korun i sezení za 990 korun budou k dispozici přes GoOut, Ticketpro, na webu fource.cz a palacakropolis.cz od pátku, 3. února 10:00 hodin.

www.fource.cz

 

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.