Festival Glastonbury se přejmenuje

  • Festival Glastonbury se přejmenuje
    • 17.01.2017
    • Tisk

    Britský kultovní mega festival Glastonbury se zřejmě v roce 2019 bude konat pod novým názvem a také se přesune na dočasnou novou lokaci. Potvrdil to pořadatel této legendární akce Michael Eavis.  

    Sdílejte článek:

V rozhovoru pro rádio Glastonbury FM oznámil, že se festival v roce 2019 uskuteční pod hlavičkou The Glastonbury Festival team presents The Variety Bazaar

"To je dobrý název, nemyslíte?," položil Eavis řečnickou otázku v rozhovoru.

K novému místu konání pak uvedl: "Je to na půl cesty směrem k Midlands... a pozemek má jediného majitele. Tam, kde se festival koná nyní, je 22 majitelů. Zajímalo by mě, jestli se příští generaci bude chtít vyjednávat s tolika lidmi. Je to velmi složité." 

Eavis si je vědom toho, že s přesunem festivalu a změnou jeho názvu hodně riskuje.

"Riskuji po celý život. Celých čtyřicet sedm let riskuji, zatím se to vždycky vyplatilo. Tentokrát se to ale nemusí vyplatit, nevím." 

Glastonbury 2017 se v termínu od 21. do 25. června uskuteční na obvyklém místě Pilton, Somerset, příšti rok se pak festival konat nebude.

Zatím jsou jediným oficiálně potvrzeným headlinerem britští Radiohead

 

 

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.