Jablkoň v Besedě odehrají vánoční dvojkoncert

  • Jablkoň v Besedě odehrají vánoční dvojkoncert Fotogalerie (2)
    • 19.12.2016
    • Tisk

    Vánoce jsou za dveřmi a s nimi i vánoční dvojkoncert kapely Jablkoň. Odehraje se v předvečer Štědrého dne v pátek 23. prosince v pražské Malostranské besedě a nabídne především skladby z nové desky Vykolejená, která vyšla na konci listopadu.

    Sdílejte článek:

Koncerty proběhnou od 17 hodin a následně od 20:,30 hodin.

Kapela Jablkoň pochází z Prahy a dělá svéráznou hudbu, která se s nevšedním nadhledem pohybuje na hranících moderní vážné hudby a popu.

Před pár týdny, na konci listopadu, vydala desku Vykolejená, která opět obsahuje originální a nezaměnitelné skladby a na koncertech se k ní také váže největší pozornost.

Pro Malostranskou besedu si skupina připravila rovnou vánoční dvoják.

Kapela Jablkoň vznikla v roce 1977 a ač jsou její začátky spojené především se spoluprací s Jazzovou sekcí, je známá pro "nezařaditelnost" a hudební zásah do oblasti folku, rocku, jazzu i vážné hudby.

Za sebou má pravidelné spolupráce s Jaroslavem Svěceným či Českým symfonickým orchestrem, intenzivně koncertuje v zahraničí a podílela se i na hudbě k řadě filmů, divadelních či televizních inscenací. 

"Vánoční Jablkoň bude mít samozřejmě specifickou atmosféru, vzhledem k tomu, že se koncerty konají odpoledne a večer před Štědrým dnem. Ideální příležitost vypnout, zapomenout na poslední vánoční přípravy a začít slavit již o den dříve. Vstupenky na odpolední koncert stojí 200 korun a na večerní 250 korun,“ dodává David Dvořák z Malostranské besedy.  

www.malostranska-beseda.cz

 

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.