Moby nabídl video o závislosti na smartphonech | ABradio.cz

Moby nabídl video o závislosti na smartphonech

  • Moby nabídl video o závislosti na smartphonech Fotogalerie (1)
    • 18.10.2016
    • Tisk

    Moby a Void Pacific Choir vykreslili ponuré podobenství o masách, které trpí obsesí chytrými telefony. Video obsahuje animaci inspirovanou Maxem Fleischerem z dílny Stevea Cuttse.

    Sdílejte článek:

Ve videu můžete vidět nepřemýšlející závisláky, kteří sdílejí hromady selfíček, posílají emotikony, honí se za Pokémony nebo se vyhýbají interakci s jinými lidmi. 

Toho, co se odehrává kolem nich, si naprosto nevšímají.

"Před pár lety jsem viděl video Stevea Cuffse nazvané Man, pobavilo mě a naprosto dostalo," prohlásil Moby.

"Hledal jsem si o něm informace a také jsem získal jeho e-mailovou adresu a s pokorou ho požádal, jestli by pro mne vytvořil video. Měl jsem štěstí, souhlasil."

"Klip, který vytvořil k Are You Lost in the World Like Me? je bez pochyby jedním z nejlepších, jaká doprovázejí moje songy," dodal s nadšením Moby

Steve Cutts doplnil: "Pro mě je video o rostoucí závislosti na technologii a současných mezilidských interakcích, resp. jejich nedostatku. Soustředí se na to, jak nás technika mění, znecitlivuje."

 

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.