Steve Aoki se omluvil fanynce za zlomený vaz

  • Steve Aoki se omluvil fanynce za zlomený vaz Fotogalerie (1)
    • 22.08.2016
    • Tisk

    DJ a producent Steve Aoki se omluvil fanynce, které při jeho typickém surfování nad hlavami příznivců v průběhu show pohmoždil krk. Aoki je vyhlášený extravagantním vystupováním v průběhu koncertů, včetně házení dortů a crowdsurfingu na nafukovacím raftu.  

    Sdílejte článek:

V průběhu show v Hard Rock Hotelu v San Diegu v roce 2013 Steve Aoki zahodil do publika nafukovací člun, vylezl na konstrukci pódia a skočil do davu z balkonu.  

Brittany Hickman v tu chvíli stála přímo pod raftem a když na něj Aoki dopadl, utrpěla vážné zranění v podobě zlomeného vazu. 

Zraněná fanynka slavného DJe i klub zažalovala o částku v řádech několika milionů poté, co odmítli zaplatit její výdaje na léčbu a uhradit další finanční ztráty, protože nemohla dva měsíce pracovat.

Soud se případem zabýval až teď a jeho jednání skončilo minulý čtvrtek 18. srpna.  

Porota rozhodla poměrem 10:2 hlasům ve prospěch Hard Rock Hotelu.

Aoki se s návštěvnicí koncertu vyrovnal už před tím, než soud začal. 

Po vynesení rozsudku se prostřednictvím PR zástupce ženě omluvil: "Steve by si nikdy nepřál něčí zranění v průběhu jeho koncertů a je mu velice líto, že se to stalo slečně Hickman. Poté, co dosáhli vzájemného mimosoudního vyrovnání, měli možnost spolu hovořit, a Steve se jí omluvil. Pozitivní verdikt pro spoluobžalovaný Hard Rock Hotel, tak přináší vítané uzavření případu pro všechny zúčastněné."  

Už začátkem minulého týdne byl Steve Aoki vyhlášen nejlépe placeným DJem na světě podle průzkumů magazínu Forbes, čímž předčil pětinásobného lídra žebříčku Calvina Harrise

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.