Robbie Williams si opět zarappoval

  • Robbie Williams si opět zarappoval Fotogalerie (16)
    • 13.07.2016
    • Tisk

    Robbie Williams se po nějaké době znovu vrátil k rappování. Tvrdí to jeho hudební spolupracovníci. Britský zpěvák je zpátky ve studiu, kde nahrává nové album, a spolupracuje například s krajanem Examplem. 

    Sdílejte článek:

Robbie Williams a Example připravují novou muziku na Robbieho jedenáctné studiové album.

Minulý měsíc pracovali taky společně s Johnnym McDaidem ze Snow Patrol

Example řekl magazínu Digital Spy: "Chtěl jsem s ním psát už nějakou dobu. Patří k těm lidem, s nimiž nikdy nevíte, co z toho nakonec bude." 

"Když jsem dorazil do studia, měli už hotový hrubý náběr muziky, nějaké kytary a bicí apod. Johnny je v tom úžasný."

Rapper, jehož občanské jméno zní Elliot Gleave, dodal, že on a Williams do takto připravené muziky tvořili freestyle: "Zpívali jsme a rappovali, co nás zrovna napadlo, a doufali jsme, že přijdeme na nějaký konkrétní nápad." 

"Tedy, abych byl přesný, já jsem rappoval a Robbie přidal něco, jako částečně mluvené slovo, podobně jako to je v songu Born Slippy od Underworld. V tom stylu."  

"Nevím, jestli výsledek nakonec vyjde. Je to skvělý zážitek, jaký se vám naskytne jenom když jste ve studiu s Robbiem Williamsem, protože on je neskutečná ikona." 

Example přiznal, že si nikdy nekupoval Robbieho desky, ale vždycky ho považoval za jednoho z největších bavičů všech dob.

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.