Na Letňák se vrátí kino i legendy | ABradio.cz

Na Letňák se vrátí kino i legendy

  • Na Letňák se vrátí kino i legendy
    • 30.06.2016
    • Tisk

    Ve středu 6. července odstartuje týdenní program letního kina na Střeleckém ostrově. Během šesti večerů si můžete pod širým nebem vychutnat filmy jako Revenant Zmrtvýchvstání, Osm hrozných či loňskou českou novinku Ztraceni v Mnichově. 

    Sdílejte článek:

Kromě toho bude po celý červenec pokrovat také hudební program s řadou českých i zahraničních jmen.

"Po loňském nadšeném přijetí jsme i letos pro diváky připravili letní filmové večery. Ze zahraniční produkce uvedeme Divoké historky (6. 7.), Osm hrozných (7. 7.), Whiplash (9. 7.) a Revenant Zmrtvýchvstání (12. 7.). Fanoušky českého filmu pak zveme v neděli 10. července na film režiséra Petra Zelenky Ztraceni v Mnichově a den na to na dokument Olgy Dabrowskě Tajemství Divadla Sklep aneb Manuál na záchranu světa. U druhého zmiňovaného očekáváme návštěvu samotných tvůrců, tak si tento výjimečný promítací večer nenechte ujít,“ láká šéf produkce Letňáku 2016 – Léta pro Pražany David Dvořák.

Během prvního prázdninového měsíce dále proběhne několik hudebních akcí a koncertů.

V neděli 3. července půjde o International Folklore Festival a v sobotu 23. července zase o projekt Chillin Prague, v rámci kterého vystoupí mimo jiné i Vladimír 518.  

Z koncertů na Velké scéně stojí za pozornost například britské uskupení Stafford Grammar School Concert Band (7. 7.), dále vystoupení Roberta Křesťana a Druhé trávy při příležitosti 25. výročí kapely (21. 7.) či skupiny Republic of Two, jež na místě pokřtí nové album Back to the Trees (28. 7.).

"Přivítáme rovněž Vladimíra Mišíka & ETC… s Blue Effectem, jejichž koncert se v loňském ročníku stal jedním z nejnavštěvovanějších vůbec. Jejich excelentní rockovou show si letos zopakujeme ve čtvrtek 14. července večer. Chybět nebudou ani Michal Pavlíček & Band, které na pódiu v úterý 19. července doprovodí zpěvačka Bára Basiková,“ doplňuje Dvořák.

www.letnak.cz 

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.