V listopadu dorazí skvělý bavič Daniel Sloss

  • V listopadu dorazí skvělý bavič Daniel Sloss
    • 27.06.2016
    • Tisk

    Po Dylanovi Moranovi, Billu Baileym nebo Louisi CK, představí Fource Entertainment další budoucí velké jméno komediální scény. Daniel Sloss se 6. listopadu 2016 vrátí do pražského Divadla U Hasičů. Po úspěšném loňském turné se vydá po stopách světově uznávaných kolegů.

    Sdílejte článek:

Daniel Sloss loni oslnil velmi úspěšnou tour po Evropě a Spojeném království, která čítala úctyhodných osmdesát zastávek.

Jeho posledních osm vystoupení na známém festivalu v Edinburghu bylo beznadějně vyprodaných (každoročně deset ticíc prodaných vstupenek).

Navázal triumfální show v New Yorku, o níž pak proběhly informace na titulní straně New York Times Arts, a dvouměsíčním vyprodaným turné po Austrálii a Novém Zélandu.

Celý rok završil v pořadí už šestým vystoupením v americké talk show Conana O’Briena a ziskem ceny na festivalu v Sydney.


Po takových úspěších by se mohlo zdát, že už není kam se posunout dál. A možná právě proto přišel Daniel Sloss s novou show s názvem So?, která je plná pro něj tak typické drzosti a suverénního vystupování.

Australský Herald Sun o ní napsal: "Roztomilá a nic neskrývající kombinace arogance, trapnosti, sebedehonestujících anekdot, která je precizně dávkována, s perfektně umístěnými pomlkami a neutuchajícím sebevědomím… Nic není tabu… Sloss zručně nadhazuje citlivá témata před vtipné tapisérie politicky a sexuálně nekorektních bonmotů… Jeho humor ironicky poukazuje na pokrytectví jako základní lidskou vlastnost.

New York Times novou show popsal jednoduše jako "obscénní, krásnou a inteligentní".

Vstupenku pořídíte za 490 korun včetně poplatků. Předprodej bude zahájen v úterý 28. června v 10:00 hodin, na fource.cz, GoOut.cz a v síti Ticketpro. 

www.fource.cz

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.