Christina Aguilera věnuje nový song Orlandu

  • Christina Aguilera věnuje nový song Orlandu Fotogalerie (22)
    • 17.06.2016
    • Tisk

    Christina Aguilera věnovala novou písničku nazvanou "Change" obětem tragédie v Orlandu. Zpěvačka také představila lyric video k tomuto songu plnému naděje, účasti a smíření.

    Sdílejte článek:

"Hrůzná tragédie, která se stala v Orlandu mi pořád silně lpí v mysli. Obětem a jejich rodinách posílám spoustu lásky a modlím se za ně," napsala Christina Agueilera na jejích webových stránkách. 

"Jako řada z vás chci být součástí změny, kterou tento svět potřebuje, aby se stal krásným přijímajícím místem, plným lidskosti, kde je možné milovat svobodně a vášnivě." 

Zpěvačka píseň napsala spolu s duem Fancy Hagood a Flo Reutter.

Veškerý výtěžek z prodeje singlu Change na iTunes mezi 17. červnem a 14. zářím získá organizace National Compassion Fund, která shromažďuje finanční prostředky pro pozůstalé po obětech útoku v Orlandu. 

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.