Tata Bojs a Zrní podporují recyklaci

  • Tata Bojs a Zrní podporují recyklaci
    • 10.05.2016
    • Tisk

    Projekt Ekompilace letos proběhne už počtvrté a návštěvníky čeká spousta novinek. Kromě další edice stejnojmenného CD se na sklonku léta můžou těšit na šest jednodenních festivalů s doprovodným programem a vstupem zdarma.

    Sdílejte článek:

Pro letošní rok Ekompilace připravila několik podstatných změn, které souvisí s vývojem celého projektu.

Nemění se tradiční stavební kameny projektu, tedy podpora třídění odpadu, recyklace a v neposlední řadě také podpora zajímavých hudebních kapel.

Jinak bude změn mnoho a to především směrem k bohatšímu programu a vyžití pro návštěvníky akcí. 

V každém městě bude připravený už od odpoledních hodin edukační doprovodný program.

Zábavnou formou se dospělí a třeba i děti, prostřednictvím lektorů samosebou.cz, leccos dozví o životním prostředí nebo se pobaví u hudební recyklace v rámci Live jukebox stage nebo bubenického workshopu.

Další výraznou změnou bude počet headlinerů, který se rozrostl na dvě kapely, jež se představí ve všech městech konání festivalů Ekompilace.

Těšit se můžete na Tata Bojs a také kapelu Zrní.

"Je skvělý, že se díky Ekompilaci dostaneme i do menších regionálních měst, kde se obvykle velké letní festivaly nekonají. Těšíme se i na společné koncerty s kapelou Zrní, kterou máme rádi. Chystáme se hrát písně starší i novější, hitovky i vykopávky a možná bude i překvapení v podobě hosta,“ říká k projektu Milan Cais z Tata Bojs.

V letošním roce se na kompilaci objeví dalších šest nadějných kapel, které v rámci projektu dostanou prostor nahrát ve studiu dvě původní skladby.

Celé CD pak bude zdarma k dispozici právě na festivalech Ekompilace, které proběhnou ve městech Mělník, Vysoké Mýto, Sokolov, Frýdlant nad Ostravicí, Prachatice a Domažlice

Do některých měst už festival zavítal v minulých letech, a to s kapelami jako Rybičky 48, Wohnout a Vypsaná Fixa.

Koncept tedy zaznamenává další vývoj a projekt se do některých měst bude vracet. Program každé z akcí bude bohatší po hudební i vzdělávací stránce.

www.ekompilace.cz

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.