Ondřej Brzobohatý ohlašuje projekt Universum

  • Ondřej Brzobohatý ohlašuje projekt Universum Fotogalerie (3)
    • 22.04.2016
    • Tisk

    Dnes, tedy v pátek 22. dubna, uzavře Ondřej Brzobohatý dvěma koncerty, jedním od 20:00 hodin a pro pro velký zájem i dodatečně přidaným od 17:00 hodin, v ostravském Divadle Jiřího Myrona úspěšné "Symphonicum Tour 2016".

    Sdílejte článek:

Odstartoval ho začátkem března vyprodaným plzeňským koncertem, představil se celkem v devíti městech v Čechách a na Slovensku.

Ojedinělé spojení Ondřeje Brzobohatého a jeho kapely se symfonickým orchestrem Epoque Orchestra pod taktovkou japonského dirigenta Chuhei Iwasakiho doplnili dva speciální hosté – zpěváci Václav Noid Bárta a Peter Cmorik.

"Čekají nás sice dva úplně poslední koncerty, ale ještě se pořád nechci ohlížet. Chci si stále vychutnávat to kouzlo přítomnosti, kdy vím, že jsme stále v procesu turné. Dokud nezazní jeho poslední tón, nic nekončí. Každopádně si tenhle pocit užívám naprosto pohádkově, a kdybych měl hledat přirovnání, jistě by mezi nimi nechyběl ani splněný sen," začíná bilancovat Ondřej Brzobohatý.

Symphonicum Tour 2016, které se kvůli Ondřejovu zranění přesouvalo z listopadu 2015 na březen a duben 2016, bylo ve většině měst vyprodané už před jeho startem.

V Praze, Brně a Ostravě byla dokonce přidána i druhá odpolední představení. Záznam z koncertů v Hudebním divadle Karlín vyjde v říjnu na CD a DVD v limitované edici České televize, která ho také odvysílá.

Po pátečním finále čeká Ondřeje dlouhá koncertní pauza, kterou ukončí až prosincová vystoupení k připravovanému projektu Universum.

V prodeji jsou zatím lístky na termíny 18. 12. v pražském Foru Karlín (během týdne se vyprodala třetina kapacity sálu) a v pondělí 25. dubna bude zahájen předprodej také na termíny 4. 12. v brněnském Sono centru a 11. 12. v ostravském Gongu.

"Mám spoustu studiové práce, a netýká se jen mého připravovaného alba, které je třeba se věnovat naplno, takže koncerty s kapelou, ačkoliv je miluju, by mě tak trochu rušily,“ vysvětluje hudebník.

Projekt Universum zahrnuje novinkové autorské album, turné i novou grafickou prezentaci.

Na koncerty Ondřej připravuje nejen pozměněnou sestavu hudebního tělesa čítajícího patnáct muzikantů, ale i několik nevšedních hostů, jejichž jména zatím zůstávají tajemstvím.

www.ondrejbrzobohaty.cz

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.