Disclosure se vrátí v půlce srpna

  • Disclosure se vrátí v půlce srpna
    • 17.02.2016
    • Tisk

    Zrušený koncert britského dua Disclosure, který se měl původně konat 14. února 2016 v pražské Malé sportovní hale na Výstavišti v Holešovicích, se přesouvá na nový termín 18. srpna 2016. Místo konání bude upřesněno.

    Sdílejte článek:

Všechny už zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. 

Ti, kterým srpnový termín nevyhovuje, budou moci vstupenky vrátit v místě zakoupení.

Odkdy dokdy tak bude možné učinit, bude pořadatel informovat. 

Oficiální prohlášení pořadatele Fource Entertainment:

"Koncert Disclosure byl zrušen z bezpečnostních důvodů, které souvisely s osvětlením haly a které mohly vážně ohrozit bezpečnost fanoušků i účinkujících. Problém se objevil během odpolední zvukové zkoušky a přes veškerou naši snahu jej odstranit, jsme během tak krátké doby nedokázali zaručit plnou bezpečnost v hale. Museli jsme se tak uchýlit k poslednímu možnému řešení, a sice koncert zrušit. Podle našich informací Malá sportovní hala pracuje na identifikaci příčin a odstranění závad tak, aby na místě mohly proběhnout všechny plánované koncerty."

www.fource.cz

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.