Konference Nouvelle Prague potvrdila další termín

  • Konference Nouvelle Prague potvrdila další termín
    • 07.12.2015
    • Tisk

    Několika cenami z domova i zahraničí ověnčený hudební showcase festival a mezinárodní konference Nouvelle Prague stanovil termín čtvrtého ročníku. Tuzemské hudební objevy, zahraniční umělci a profesionálové hudebního průmyslu z celého světa se v Praze sejdou 4. a 5. listopadu 2016.

    Sdílejte článek:

Letošní ročník Nouvelle Prague, který se uskutečnil 6. a 7.listopadu, nabídl nejen spoustu skvělých hudebních zážitků, ale v průběhu konference také mnoho zajímavých diskuzí a mimořádných setkání.

Delegátské pasy na letošní konferenci byly poprvé vyprodané a potvrdilo se tím, že zájem odborníků, médií, ale i samotných muzikantů o tento showcaseový festival, na kterém se můžou osobně setkat s nejvýznamnějšími lidmi z hudebního průmyslu ze světa, stále roste.

Cílem Nouvelle Prague je především vytvoření platformy pro vzájemnou komunikaci a spolupráci všech, kteří jsou v oblasti živé festivalové a klubové scény profesně aktivní, což se promítlo v několika návrzích na vytvoření asociace nebo jiné organizace, která by všechny tyto články sjednotila.

Důležitou součástí této akce se také stalo udílení Cen Nouvelle Prague.

Přítomní delegáti letos v hlasování ocenili samotný Nouvelle Prague v kategorii "počin roku", Forum Karlín jako "venue roku" a Davida Urbana, zakladatele D Smack U Promotion, jako "osobnost roku".

Nouvelle Prague v minulosti získal pověst skvěle zorganizované akce, což se projevilo také v rostoucí návštěvnosti.

Koncerty letošního Nouvelle Prague vidělo 644 platících návštěvníků, kteří shlédli vystoupení třinácti interpretů z šesti zemí čtyř kontinentů. Na konferenci se vydalo všech 300 delegátských pasů a vystoupilo na ní 31 panelistů z devíti zemí.

Tým Nouvelle Prague po krátkém oddechu už začal přemýšlet nad nejbližší budoucností a zahájil diskuzi nad podněty účastníků letošního ročníku tak, aby i v roce 2016 nabídl návštěvníkům kvalitní a nezapomenutelné zážitky.

Další informace o Nouvelle Prague 2016 budou zveřejňovány postupně.

www.nouvelleprague.com

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.