Soutěž o 5x2 vstupenky na party Transmission - UKONČENA

Pravidla soutěže

 Dvě vstupenky vyhraje těch pět z vás, kteří na email soutez@abradio.cz napíší do 17.11 co nejzajímavější a nejvtipnější formou, jak si hodlají užít Transmission party.

 Odpovědi bude posuzovat redakce Abradia ve složení Jakub Šmejkal, Jan Motejzík a Adéla Stolaříková. Každý z porotců v tajném hlasování udělí každému příspěvku  počet bodů v rozmezí od 1 do 10. Pět příspěvků s nejvyšším počtem bodů získá dvě vstupenky. Tak pravý nový zákon :)  

Soutěž je uzavřena.

 

Výherci soutěže jsou: Lukáš Trchalík, Xenie Rybková, Lenka Svobodová, Jiří Trampota a Alena Habajová. Gratulujeme a užijte si party :)

 

 Informace o party Transmission

 Po loňské edici, která zavedla do Prahy lidi z více než 50ti zemí světa, se 21. listopadu 2015 v pražské O2 areně uskuteční další každoroční show a budeme tak svědky nového unikátního zážitku. Letošní edice nese název ’The Creation’, což je téma přímo epických rozměrů, které vypráví o tajemstvích života a provede nás 7 dny stvoření. Stage na Transmission bude jako obvykle zaplněna desítkami výkonných laserů v kombinaci s ohromujícím množstvím kvalitních světel a stovkami čtverečních metrů LED obrazovek, CO2, kanóny s konfetami, plameny a pyro efekty.

 

Letošní Line Up a program budou tvořit následující umělci:

MARKUS SCHULZ - ALY & FILA - ANDREW RAYEL - BRYAN KEARNEY - MARLO - JORN VAN DEYNHOVEN - DRIFTMOON + KIM KIONA & KOEN HERFST LIVE - AIRWAVE (Transmix) - THOMAS COASTLINE (warm-up)

 

Více o Transmission najdete na http://transmission.cz/

 

 

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.