Ondřej Brzobohatý vydá akustický živák

  • Ondřej Brzobohatý vydá akustický živák Fotogalerie (3)
    • 25.09.2015
    • Tisk

    Ondřej Brzobohatý s kapelou vyrazí krátce po vydání živáku na slovenskou část úspěšného "Identity Tour". Na listopad pak naplánoval speciální "Symphonicum Tour". Na této koncertní šňůře ho doprovodí Epoque Orchestra, který povede japonský dirigent Chuhei Iwasaki. 

    Sdílejte článek:

Půl roku od vystoupení zpěváka, klavíristy a skladatele Ondřeje Brzobohatého a jeho hostů v rámci projektu G2 Acoustic Stage v pražském Retro Music Hall vyjde záznam tohoto nevšedního koncertu v setu DVD/CD.

Stane se tak konkrétně v pátek 23. října 2015.

Záznam koncertu, který TV ÓČKO odvysílá v premiéře 11. října, nabídne intimní atmosféru, kdy přítomní diváci byli Ondrovi a jeho doprovodné kapele doslova na dosah ruky.

Koncert otevřel světově proslulý evergreeny What a Wonderful World, na který pak plynule navázaly songy z Ondřejova platinového alba Identity. Nechybělo ani překvapení v podobě speciálních hostů.

"K mé velké radosti přijal pozvání i skvělý slovenský zpěvák a kytarista Peter Cmorik, se kterým jsem zpíval česko-slovensky duet Vietor a úplnou premiérou bylo společné živé vystoupení s Johny Machettem,“ zavzpomínal Ondřej Brzobohatý.

"Ti, co se zúčastnili, budou mít  DVD/CD jako památku, ti co chyběli, budou přeneseni do jedinečné atmosféry, která ten večer tak nádherně v Retro Music Hall vznikla,“ dodal hudebník.

Ondřej Brzobohatý - G2 Acoustic Stage vyjde rok a půl od autorského alba Identity, které velice rychle získalo zlatou i platinovou desku.

Identity patří mezi nejúspěšnější hudební debuty posledních let a Ondřej Brzobohatý s ním slavil úspěch i v rámci velkého koncertního turné, se kterým vystoupil už v padesáti městech po celé republice.

Aktuálně se s Identity Tour 2015 vydává od 17. do 24. října na Slovensko. Půjde celkem o pět koncertů v Banské Bystrici, Košicích, Piešťanech, Žilině a Trenčíně.

Nevšedním dárkem pro příznivce Ondřeje Brzobohatého bude listopadová série osmi koncertů Symphonicum Tour  2015. Jako speciální hosté se představí Václav Noid Bárta a Peter Cmorik.

www.ondrejbrzobohaty.cz

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.