Skyline v parných letních dnech oznamují vánoční koncert | ABradio.cz

Skyline v parných letních dnech oznamují vánoční koncert

  • Skyline v parných letních dnech oznamují vánoční koncert
    • 13.08.2015
    • Tisk

    Skyline pokračují v tradici vánočních mejdanů, kterou dodržují už od roku 2006. Na 16. prosince 2015 do Roxy opět chystají velkou show, chybět nebude ani afterparty s Hiffi And Jacob a dalšími hosty. Bude to jediný letošní klubový koncert v Praze a zároveň poslední před vydáním nové, v pořadí už sedmé desky.

    Sdílejte článek:

Ta byla původně plánována už na letošek, nakonec ale vyjde v první polovině roku 2016.

Právě na koncertě v Roxy by měly vůbec poprvé zaznít i ukázky z chystané novinky.

"Zjistili jsme, že jsme na sebe čím dál přísnější, takže nám dokončení alba trvá déle než dřív. Novinka vyjde po třech letech od předchozí Fairytapes, což bude vůbec nejdelší rozestup v naší diskografii."

"Je to trochu paradoxní, protože právě na Fairytapes se podle nás vše správně sešlo a plán byl pokračovat dál ve směru, který jsme si s touhle deskou nadefinovali. Nakonec máme pro nás rekordní počet nových skladeb a z nich momentálně vybíráme a finalizujeme ty nejlepší," říkají Skyline.

Na další informace o nové desce je kapela zatím skoupá, jisté je jen to, že na ní opět bude spolupracovat s vyhlášeným zvukovým inženýrem Matoušem Godíkem.

Vstupenky na koncert, který se uskuteční 16. prosince v Roxy jsou k dispozici za 180 korun v sítích Goout, Ticketpro a Ticketstream. Na místě v den koncertu budou za 250 korun.

www.skylineweb.cz

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.