Britský komik Dylan Moran se k nám vrátí s novou show | ABradio.cz

Britský komik Dylan Moran se k nám vrátí s novou show

  • Britský komik Dylan Moran se k nám vrátí s novou show Fotogalerie (4)
    • 30.06.2015
    • Tisk

    Po nedávném vyprodaném britském turné se světoznámý komik Dylan Moran, hvězda seriálu Black Books, chystá dál do Evropy. Představí diváky i kritiky uznávanou novou stand-up show "Off The Hook". Víc než po dvou letech se rozhodl opět zavítat i do České republiky. Tentokrát vystoupí hned ve dvou městech.

    Sdílejte článek:

První letošní zastávkou Dylana Morana v naší zemi bude Praha.

V hlavním městě vystoupí ve čtvrtek 19. listopadu v Divadle Hybernia.

Hned v pátek 20. listopadu zavítá také do moravské metropole Brna. Tam se představení uskuteční v prostorách Sono Centra, jednom z nejmodernějších kulturních prostorů Evropy. 


"Již v minulosti vyjádřil pan Moran zájem o návštěvu Brna. Původně jsme ji pro něj plánovali pouze jako krátkou exkurzi. Nakonec jsme se rozhodli zkombinovat výlet s dalším vystoupením. Chtěli  jsme nabídnout tento jedinečný zážitek i fanouškům z ostatních koutů České republiky, protože jeho popularita sahá daleko za hranice Prahy,” vyjádřili se zástupci pořadatelské agentury Radiant Promotions
 
Osobnost vynikajícího komika Dylana Morana, často přezdívaného Oscar Wilde komedie, u nás není třeba představovat.

Hlavní protagonista Black Books, Soumraku mrtvých nebo Kalvárie tady má velmi pevnou fanouškovskou základnu.

Jeho čtyři představení v Praze před dvěma lety byla vyprodáná během pár hodin.


Moranův humor a ironii české publikum, které rozumí jeho kulturním i společenským narážkám, velmi dobře přijímá.

Off The Hook je Moranova první stand up show víc než po třech letech. Nabízí unikátní pohled na lásku, politiku, bídu či každodenní absurdity života; to vše s poetickou elegancí a vtipem, ze kterého slzíte smíchy.
 
"Pro každého milovníka stand-up komedie je představení Off The Hook něco, co v roce 2015 nesmí propást,” shodují se pochvalné zahraniční recenze.

Vstupenky na obě listopadová vystoupení Dylana Morana v České republice se v síti Ticketstream začnou prodávat dnes, tj. 30. června, v 10:00 hodin. 

www.standupcomedy.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.