Cowellova soutěž pro DJe odstartuje na jaře 2016

  • Cowellova soutěž pro DJe odstartuje na jaře 2016 Fotogalerie (1)
    • 22.05.2015
    • Tisk

    Televizní talentová show Simona Cowella zaměřená na teneční hudbu odstartuje na jaře roku 2016. Termín spuštění soutěže "Ultimate DJ" potvrdil koproducent projektu a zakladatel společnosti Ultra Music Patrick Moxey. V rozhovoru, který poskytl v ráji taneční hudby, na Ibize, prohlásil, že chystaná show "poskytne globální platformu pro nové umělce na vzestupu".   

    Sdílejte článek:

"Pokud si uvědomíme, že taneční hudba patřila před dvaceti lety k undergroundu a postupně se stala celosvětovým fenoméneme a životním stylem, je tohle další krok ve vývoji tohoto fenoménu," prohlásil producent. 

Ultimate DJ podle Moxeyho "vybere soutěžící, lidi s fantastickým talentem, a představí je masám potenciálních fanoušků".

"Spojení se Simone Cowellem, Yahoo a Hamishem Hamiltonem, který je v současnosti s největší pravděpodobností nejšpičkovějším ředitelem v zábavním průmyslu v Hollywoodu, dávalo naprosto jasný smysl," uvedl zakladatel labelu Ultra Music.

Vyjádřil se i o samotném Cowellovi.

"On je svým způsobem neskutečně kreativním mužem. Pokud se týká této show, chce, aby ji všichni respektovali, a přeje si, abychom získali ty nejzajímavější a nejlepší umělce. Je to stejné, jako kdybyste se snažili objevit skvělé zpěváky. Na naší show se budou podílet úžasní elektroničtí umělci."  

Jak jsme vás už dřív informovali, jedním z porotců by měl být DJ Steve Aoki. 

Televizní talentovou soutěž Ultimate DJ bude vysílat streamingová služba Yahoo Live.

Diváci budou moci hlasovat pro jejich nejoblíbenějšího soutěžícího prostřednictvím Tumblr.

Vítězný DJ získá headlinerský čas na velkém festivalu elektronické hudby a bude mu nabídnuta smlouva s nahrávacími společnostmi Ultra Records a Sony Music.

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.