MIG 21 & LELEK Orchestra společnými silami napnuli plachtu a vydají CD

CD, které dostalo název „MIG 21&LELEK Orchestra Live“, přinese záznam v našich krajích výjimečného koncertu MIG 21 s třicetičlenným LELEK Orchestra z festivalu Letorosty v Berouně (20.9.2008).
„MIG 21&LELEK Orchestra Live“ obsahuje největší migovské hity v netradiční úpravě s naprosto unikátní atmosférou. Ojedinělá je deska ve všech směrech – koncerty v tomto složení byly pouze dva. Jeden open air právě na berounských Letorostech – odkud je záznam – a druhý ve velkém sálu pražské Lucerny (10.11.08).

Síly spojily, věnovaly zkouškám, aranžím a vůbec přípravám na CD obrovské úsilí dvě formace – chlapecká taneční pěvecká a striptérská skupina
z Prahy 5 – Smíchova  MIG 21 a LELEK Orchestra (rozuměj Letušky&Lesníci).
Nadšené reakce na obě zmiňovaná vystoupení přicházely nejen od příznivců MIG 21, ale i od hudebních kritiků, přicházely prostě ze všech stran. Takže,  kdo neviděl a neslyšel, má možnost na zbrusu novém cédéčku „MIG 21&LELEK Orchestra Live“, které vyjde v druhé polovině března letošního roku. Jsou na něm hity MIG 21, trochu jinak než je známe, jako třeba Tančím, Malotraktorem, Krásné je žít, Slepic pírka, ale také fragmenty skladeb Smetanovy Mé vlasti, Johanna Strausse, Leoše Janáčka a dalších. Nikdo zklamán nebude.

Koncert MIG 21, na kterém se pokřtí zmiňované CD, je ohlášen na 22.dubna 2009 do pražského Lucerna Music Baru.
Za emisara celé desky „MIG 21&LELEK Orchestra Live“ byla demokratickým hlasováním zvolena píseň „Tančím“ a tak MIG 21 a LELEK Orchestra pevně věří, že si všichni zatančí v tónech této skladby znějící z rádiových přijímačů a z CD přehrávačů.
 
CD „MIG 21&LELEK Orchestra Live“ vydává Live Production, exkluzivně distribuuje Sony Music Entertainment ČR.
 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.