Zpěvačka Pink se svlékla pro organizaci PETA | ABradio.cz

Zpěvačka Pink se svlékla pro organizaci PETA

  • Zpěvačka Pink se svlékla pro organizaci PETA Fotogalerie (20)
    • 13.02.2015
    • Tisk

    Pop-rocková hvězda, vlastním jménem Alecia Beth Moore, je tak další slavnou osobností, která odložila svršky na podporu organizace, jež bojuje za práva a ochranu zvířat. Dříve tak učinily například herečka Eva Mendes nebo profesionální celebrita Khloé Kardashian. Všechny se staly tvářemi kampaně "I'd Rather Go Naked Than Wear Fur" (Raději nahá, než v kožešině). 

    Sdílejte článek:

Stylová fotka je v černobílém provedení a Pink na ní vystavuje vysportovanou figuru i početná tetování. 

Pětatřicetiletá zpěvačka nyní bojuje proti kožešinám. Vždycky to tak ale nebylo...

"Ráda bych řekla, že jsem nikdy kožešiny nenosila. Bohužel jsem ale prošla sobeckým obdobím a při různých příležitostech jsem kožešiny oblékla," přiznala Pink.

A doplnila: "Ale zmoudřela jsem a teď kožešiny zcela bojkotuji." 

"Přála bych si, aby se všichni dozvěděli o těch hrůzách, o tom, jak musejí zvířata trpět kvůli módním trendům. Doufám, že ty, kdo nosí kožešiny kousne do zadku přesně to zvíře, jehož kožešinu oblékají," uvedla dále zpěvačka.

Nová kampaň organizace PETA byla představena den před začátkem jedné z nejznámějších akcí světového módního průmyslu, jíž je New York Fashion Week.

Fotka se zpěvačkou Pink je ve městě k vidění na billboardu na Time Square.

Kromě už zmíněného hesla "I'd rather go naked than wear fur", které je uvedené růžovým písmem, nechybí ani dovětek "Be comfortable in your own skin and let animals keep theirs" (Ciťte se pohodlně ve vlastní kůži a umožněte zvířatům, aby si ponechala tu jejich). 

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.