Eagles of Death Metal přiletí do Lucerna Music Baru! | ABradio.cz

Eagles of Death Metal přiletí do Lucerna Music Baru!

Tisková zpráva D Smack U Promotion a Lucerna Music Bar

 

Zrovna když jste nabyli dojmu, že je opět bezpečné vzít vaše přítelkyně večer ven, se Eagles of Death Metal střemhlavým letem vrací zpět. Loni se kapela na svém turné pořádně vyřádila, ale tento rok cesta opět volá a lidé se dočkali… Eagles budou hrát masám i v roce 2009!
Před několika měsíci kapela ladila formu na štaci se spřátelenými rošťáky The Hives. Následovalo vlastní plnohodnotné turné kapely po Severní Americe. Po krátké pauze na odpočinek se hoši opět vydají na cestu, tentokrát přes celou zeměkouli, a přitom neopomenou v březnu navštívit i střední Evropu. Dá se očekávat, že kapela připraví pořádně ostrý koktejl skladeb, ve kterém bude zastoupeno jak její poslední album Heart On, tak její největší hity z dob minulých.
Eagles of Death Metal načali svou kariéru v roce 2004 albem Peace, Love, Death Metal, po němž roku 2006 následovala deska Death By Sexy. Minulý rok složilo duo lídrů EODM (Jesse “Boots Electric” Hughes a Joshua “Babyduck” Homme) tucet nových hard rockových skladeb, které daly podobu albu Heart On. Hvězdná dvojka nahrávala v Burbanku, Los Angeles, Boise, Fargu a Amsterdamu. Ve studiu se k nim přidali půlnoční buřiči Miss Kat Von D, Brian „B.O.C.“ O’Connor, Darlin’ Dave Catching, Alain Johannes, Troy Van Leeuwen, Brody “Queen Bee” Dalle a Kim “Koko Bubbles” Martinelli. Tato zatím poslední kapitola v tvorbě EODM je právě na pultech obchodů.
Eagles of Death Metal se na podium pražského Lucerna Music Baru snesou13.března. Klub bude otevřen od20:00. Vstupenky jsou k zakoupení v sítích Ticketpro, Ticketstream aTicketportal­za350,– Kč + poplatky, na místě pak za450,– Kč. Předprodejv po­kladně****Lucer­na Music Baru za cenu bez poplatku.
Více info na:
www.eaglesofdeathmetal.com
www.myspace.com/…ofdeathmetal
www.musicbar.cz
www.dsmacku.com
www.myspace.com/…ckupromotion

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.