GENERATION DUB a DOPE AMMO na lednové DRUM AFFECTION

GENERATION DUB a DOPE AMMO na lednové DRUM AFFECTION

Stejně jako nám odplynulo dnes již vzdálené milenium minulé, tak i letošní rok se blíží ke konci. Nezbývá než vás pozvat na naši první posilvestrovskou akci DRUM AFFECTION, která se uskuteční 9.1.2008 v již tradičně hostujícím klubu RETRO Music Hall.

Vaše přízeň nepolevuje a tak vám jako novoroční dárek nadělíme hned dva zahraniční hosty. Nejdříve bychom představili rozvášnovače gramců GENERATION DUB, kteří se na hudební scéně pohybují již přes 5 let a hudba je opravdu jejich živlem, jelikož je i živí a to jak produkce v GANJA Records, tak např. tvorba music pro filmy.

V jejich setech se prolínají nejrůznějsí styly.Určitě se nemusíte bát stereotypnosti­.Kvalitu muziky potvrzuje i spolupráce s mnoha UK ale i USA DJs. Za zmínku také stojí, že jde o jejich první vystoupení v ČR

Také DOPE AMMO na této party najdou své zastoupení. Tento label složený z několika nadšených promotérů se dal dohromady už v roce 1996. Zkušeností posbírali přemnoho. Nezbývá nám než se těšit z jejich návštěvy jelikož jsou vytíženi spoluprácí s takovými partnery jako Scratch Perverts, Kosheen, Slipmatt… a jejich tvorbou hudby pro videohry od Sony.

Nesmíme zapomenoutna naše domácí stálice mezi nimiž dominují P.no a Sayuz, jenž není třeba představovat a kteří vám tuhle úžasnou noc zprostředkují.

Dalšími z domácích budou: DJs OWEC z Bassdetonation, NUZ_D z Itálie, FROCK z Nextwave a RICH od Bassbeastů. Role MCho se ujme JACOB ze Skyline a jako VJs se předvedou MENURAK a EFIKS.

www.czechit.org

www.rollingbass.org

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.