Gwen Stefani oznámila první sólové vystoupení po šesti letech

  • Gwen Stefani oznámila první sólové vystoupení po šesti letech Fotogalerie (11)
    • 22.01.2015
    • Tisk

    Sólový comeback zpěvačky Gwen Stefani se konečně zkompletuje. Potvrdila totiž první vystopení po šesti letech bez kapely No Doubt. Její příznivci si oslnivou dámu, která na letošní rok ohlásila i nové sólové album, budou moci užít 7. února v prostoru Orpehum v Los Angeles.  

    Sdílejte článek:

"Vystupování mi nikdy nezevšední," řekla Gwen Stefani magazínu Today.

"Vždycky je vzrušující a vždycky mě překvapí, že o to má někdo zájem nebo že se vůbec k těmto zábavným záležitostem dostanu. Jsem za to nesmírně vděčná. Právě jsem začala poslouchat všechny moje staré písničky a znova se je učím. Vůbec si nepamatuji texty," přiznala zpěvačka. 

Oznámení jejího exkluzivního koncetu souvisí s podepsanou smlouvou se společností Master Card na kampaň Priceless Suprises.

Jejím spoluzakladatelem byl v roce 2013 Justin Timberlake.

Gwen Stefani se v souvislosti s kampaní v prosinci objevila v televizním spotu a letos absolvuje řadu různých promo aktivit. 

Uzavřené patnerství pro zpěvačku znamená také výraznou podporu jejího připravovaného sólového alba - prvního od roku 2006, kdy nabídla desku Sweet Escape - i korespondujícího turné, stejně jako nadchákzejícich projektů s No Doubt.

Gwen Stefani naplánovala sólový koncert na dobu krátce poté, co jí skončilo účinkování v roli porotkyně talentové soutěže The Voice.

V jejím průběhu Gwen vydala singly Baby Don't Lie a Spark the Fire

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.