Herci, kteří dělají muziku, jsou podle Johnnyho Deppa trapní

  • Herci, kteří dělají muziku, jsou podle Johnnyho Deppa trapní
    • 22.01.2015
    • Tisk

    Johnny Depp se vyjádřil ke komentářům, jež ho přirovnávají k Russellu Croweovi nebo Jaredovi Leto, tedy hollywoodským hercům, kteří rozjěli i úspěšnou hudební kariéru. Podle plátku Sydney Morning Herald Depp prohlásil, že zneužívají slávy, kterou jim přinesly filmové úspěchy.     

    Sdílejte článek:

V prohlášení, které zaznělo při premiéře jeho nejnovějšího filmu Mortdecai v Berlíně, si Johnny Depp nebral servítky. Otevřeně se pustil do herců, kteří se považují za muzikanty.

"Celá ta myšlenka je mi dost odporná. Vždycky se mi z toho dělá zle," řekl reportérům. 

Sám Johnny Depp přitom před startem herecké kariéry začínal právě jako muzikant.

V posledních letech hostoval na řadě desek a vystoupil jako host se spoustou významných rockových kapel.

V minulosti se podílel např. na nahrávce britských Oasis, vystoupil s Aerosmith či Marilynem Mansonem. To bylo loni v listopadu.

Hrál také na kytaru se super skupinou New Basement Tapes a v roce 2014 participoval na dokumentu Lost Songs: The Basement Tapes Continued

Koketování s muzikou je ale podle něj v pořádku: "Měl jsem to štěstí, že jsem si mohl zahrát na deskách mých přátel a budu to s radostí dělat dál. Hudba je důležitou součástí mého života... Ale nikdy neuslyšíte něco jako The Johnny Depp Band. Ten totiž nikdy nebude existovat."

Depp nemá problém s tím, že není profesionálním muzikantem a vysvětlil, že mu vadí lidé, kteří využívají úspěch v jiné profesi, aby protlačili jejich muziku mezi lidi.

"Je to v podstatě jakýsi luxus. Kdokoliv dosáhne nějaké míry úspěchu, pokud má hudební plány, může jít a těžit z toho," prohlásil.

"Ale mě se tahle myšlenka hnusí. 'Pojďte se podívat, jak hraju na kytaru, protože jste mě viděli ve dvanácti filmech.'... Tak by to nemělo být. Měli byste chtít, aby lidi, kteří poslouchají muziku, měli zájem o vaši hudbu, ne se přijít podívat na známý obličej."

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.