Jeptiška, která vyhrála v italském Hlasu, předělala Madonnu

  • Jeptiška, která vyhrála v italském Hlasu, předělala Madonnu
    • 23.10.2014
    • Tisk

    Není žádným tajemstvím, že je zpívající jeptiška ze Sicílie, která letos vyhrála italskou mutaci talentové soutěže The Voice, velkou fanynkou Madonny.

    Sdílejte článek:

Překvapením ale může být to, jakou skladbu od popové královny si vybrala pro cover.

Sestra Cristina Scuccia připravuje vydání debutového alba, na němž v jejím podání nebude chybět Madonnin megahit „Like A Virgin“.

„Tu píseň jsem si vybrala sama. Bez jakéhokoli záměru provokovat nebo šokovat,“ řekla šestadvacetiletá Scuccia katolickým novinám Avvenire.

„Pokud si přečtete text, aniž byste byli ovlivněni tím, co se dělo dříve, zjistíte, že je to písnička o síle lásky, která z vás udělá nového člověka, která vám pomůže odpoutat se od minulosti. A přesně tak jsem ji chtěla interpretovat. Proto jsme ji z popové taneční skladby předělali na romantickou baladu tak trochu ve stylu Amose Lee (amerického skladatele a písničkáře).“

Výsledek je prý spíš než popovým songem jakousi „duchovní modlitbou“.

Cristina Scuccia se dostala do centra pozornosti poté, co se už v prvních kolech soutěže The Voice v březnu objevila v klasickém oblečení jeptišky.

Postoupila a později naprosto ohromila porotce.

Vyhrála v červnu a získala smlouvu s Universalem. Její debutové album má vyjít příští měsíc.

„Like A Virgin“ od Madonny je jedním z oficiálních singlů z této desky.

Scuccia už připravila taky videoklip, který je poněkud cudnější, než ten Madonnin, a v písni také mírně upravila nebo vynechala některé části textu.


Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.