SUNFLOWER CARAVAN LÁKAJÍ SVÉ PŘÍZNIVCE DO ROCK CAFÉ NEJEN NA ZAJÍMAVÉHO HOSTA

SUNFLOWER CARAVAN LÁKAJÍ SVÉ PŘÍZNIVCE DO ROCK CAFÉ NEJEN NA ZAJÍMAVÉHO HOSTA

Sunflower Caravan odehrají svůj poslední pražský koncert tohoto roku 12. prosince v pražském klubu Rock Café. Kapela se právě nachází uprostřed nahrávacího procesu debutového alba, které bylo nahráno ve Švédsku. Do Rock Café se chystá v plné formě a jako hosta si zve progresivní duo The Scarabeusdream z Vídně.

Dlouho očekávané ebutové album Sunflower Caravan by mělo spatřit světlo světa začátkem února příštího roku. Křest je naplánován už na 19.2. do Roxy. Kapela, která si ohledně podoby alba drží stále ještě dost tajemství, se však snaží i během prací ve studiu koncertovat co nejvíce. Příznivci kapely si tedy mohou nadělit vánoční dárek už 12. 12. v klubu Rock Café, kde kromě několika nových skladeb z chystaného alba pražské trojice uslyší i talentované progresivní duo z Vídně THE SCARABEUSDREAM (Bernd Supper a Hannes Moser), kteří nedávno vydali své první album „Sample your heartbeat to stay alive“. Hudebně bývá tento projekt ze stáje Vídeňské agentury Picnicproduction popisován jako směsice trip-hop/jazzcore/fus­sion, lépe si vašak jejich tvorbu představíme jako experimentální výbušný progresivní rock ve velmi moderním hávu. Kapela používá pouze bicí a klávesy, s podporou samplů a vizuálních efektů. Jejich album bylo v Rakousku veklmi dobře přijato a stali se vyhledávaným koncertním artiklem především na klubové alternativní scéně. Už v pátek tento týden můžete naživo okusit, zda se tep jejich samplů správně propojí s tepem vašich srdcí.

12.12.2008

Praha – Rock Café (www.rockcafe.cz*), Národní 20, Praha 1
****Sunflower Caravan (CZ) + The Scarabeusdream (Wien, Austria)***

***19:30****v­stupenky na*místě za 119,– Kč

Více info na:

www.myspace.com/…lowercaravan

www.myspace.com/scarabeusdream

www.myspace.com/warrensuicide

www.scarabeusdream.com

www.rockcafe.cz

www.dsmacku.com

www.myspace.com/…ckupromotion

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.